مونتلا در آستانه سرمربیگری در سویا

سرمربی اخراجی میلان در شرف پیوستن به سفیدپوشان ایالت آندلس اسپانیا قرار دارد.

، چند منبع خبری در ایتالیا و اسپانیا مدعی شده‌اند که وینچنزو مونتلا سرمربی بعدی تیم فوتبال سویا خواهد بود که بعد از اخراج ادواردو بریتزو، بدون سرمربی است.

این رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که مونتلا - کسی که ۲۷ نوامبر سال جاری از میلان اخرج شد تا جای خودش را به جنارو گتوسو بدهد - ظرف ۲۴ ساعت آینده به عنوان سرمربی سویا معرفی خواهد شد و این در حالیست که او تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ با روسونری قرارداد دارد.

 در همین حال اما گزارش شده است که میلان پذیرفته قراردادش با مونتلا را فسخ کند و به او اجازه بدهد دوران مربیگری‌اش را در باشگاه سویا از سر بگیرد.

گفته می‌شود که قرارداد مونتلا با سویا یک ساله و نیمی خواهد بود و تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ اعتبار خواهد داشت و هموطنش انزو مارسکا که زمانی در خط میانی سویا بازی می‌کرد، دستیار او خواهد بود. این در حالیست پیش از این والتر ماتزاری به عنوان گزینه اول هدایت سویا نام برده و گفته می‌شد که او حتی با مسئولان این باشگاه مذاکراتی هم داشته است.

مونتلای ۴۳ ساله دوران مربیگری خود را سال ۲۰۱۱ در رم  آغاز کرد و در ادامه این مسیر هدایت تیم‌هایی مانند کاتانیا، فیورنتینا، سامپدوریا و در نهایت میلان را برعهده گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار