گتوسو: پیروزی در دربی حلال تمام مشکلات‌مان نیست اما اجازه نفس کشیدن می‌دهد

سرمربی تیم فوتبال میلان از پیروزی تیمش در دربی میلان به عنوان یک عامل روحیه بخش یاد اما تأکید کرد که این برد، تمام مشکلات تیمش را برطرف نمی‌کند.

، تیم فوتبال میلان شب گذشته (چهارشنبه) دستاورد مهمی کسب کرد. این تیم با تحمیل شکست یک بر صفر بر همشهری‌اش اینتر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و بخشی از ناکامی‌های اخیرش در سری A را جبران کرد.

جنارو گتوسو، سرمربی میلان پس از این بازی به رای‌‌اسپورت گفت: ما داریم یک دوره منفی را سپری می‌‌کنیم و به همین دلیل کسی این پیروزی بسیار حیاتی بود. از روز اول ورودم به این تیم می‌دانستم که چه مسئولیتی را دارم قبول می‌کنم. میلان باشگاه بزرگی است که سال‌ها جام می‌برد اما در این اواخر بازیکنانش تغییر کرده‌اند. ما به دردسر افتاده‌ایم اما این تیم هم کیفیت لازم را دارد و البته گهگاه افت کرده است. امشب اما ما نشان دادیم که می‌توانیم اوضاع را مدیریت کنیم و کیفیت لازم را هم داریم. من می‌خواهم به تمام بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک بگوم. من در دوران بازیگری‌ام همه چیز برده‌ام اما به عنوان مربی، کاملاً آگاهم که تازه‌کارم. در قبرس و در پیسا کار کرده‌ام و با سختی‌ها مربیگری‌ آشنا هستم اما الان از وضعیتم در میلان راضی‌ام. ژانویه ۴۰ ساله می‌شوم و هنوز تفکراتم مانند یک بازیکن است، پس می‌توانم شرایط بازیکنان را درک کنم و می‌دانم که با انگیزه و احساس تعلق خاطر به تیم، می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرد.

گتوسو افزود: من عقب‌نشینی نمی‌کنم و اگر لازم باشد چیزی را به کسی بگویم آن را رودرو به او خواهم گفت. کارهای زیادی باید در تیم ما انجام شود و اگر بگویم که این برد تمام مشکلات ما را حل می‌کند، دورویی است. با این حال این پیروزی به ما روحیه خواهد داد. شاید من بدترین سرمربی حال حاضر سری A باشم اما من همیشه به دنبال کسب پیروزی بوده‌ام، حتی زمانی که دارم با پسرم در حیاط خانه‌مان بازی می‌کنم. الان هم از بازیکنانم می‌خواهم ثابت کنند که پیروزی امشب‌شان را اتفاقی نبوده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار