اشاره رسانه معروف روسی به سریال شکست‌ناپذیری تیم ملی ایران در مسیر جام جهانی ۲۰۱۸

یک شبکه مطرح ورزشی روسیه اشاره جالبی به صعود بی‌شکست تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ داشت.

، شبکه MATCHTV روسیه در سایت رسمی خود با توجه به روزهای اندک‌باقی‌مانده به پایان سال ۲۰۱۷ میلادی گزارشی درباره حوادث مهم فوتبالی جهان در مسیر راهیابی تیم‌های ملی کشورهای مختلف به جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر کرده است.

این رسانه روسی در بخشی از گزارش خود به تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و نوشت: ایران در ۱۲ متوالی شکستی را پذیرا نشد. این بهترین نتیجه در میان تیم‌هایی است که به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یافته‌اند.

MATCHTV در ادامه این مطلب آورده است: سریال نباختن شیرهای ایران ۱۸ ساعت و ۴۱ دقیقه به طول کشید. رکورد گل نخوردن ایران در آخرین بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر سوریه پایان یافت، زمانی که دیگر ایرانیان بلیت این رقابت‌ها را برای خود قطعی کرده بودند.

تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین، ایسلند، پاناما و کره‌جنوبی از دیگر تیم‌هایی بودند که در گزارش سایت شبکه ورزشی روسیه مورد توجه قرار گرفتند.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار