بازتاب همبازی شدن دوباره حاج‌صفی و انصاری‌فرد در نشریه المپیاکوس + عکس

نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس یونان گزارشی از همبازی‌شدن ۲ ملی‌پوش ایرانی تا ماه آینده میلادی منتتشر کرده است.

، نشریه گاوروس نوشت: بزرگترین گزینه برای تحت‌فشار قرار دادن کوتریس در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس و جناح چپ دفاعی کسی جز احسان حاج‌صفی از پانیونیوس نیست. هم‌اکنون در ایران بحث‌های زیادی درباره این‌که انصاری‌فرد و حاج‌صفی دوباره در کنار هم بازی خواهند کرد صورت گرفته است. انصاری‌فرد سال گذشته میلادی از پانیونیوس به المپیاکوس آمد و حالا این انتقال در انتظار حاج‌صفی است.

در ادامه این گزارش آمده است: در تمام گزارش‌های رسانه‌های آسیایی و ایران از همبازی‌شدن انصاری‌فرد و حاج‌صفی خبر می‌دهند. تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرکت خواهد کرد و هر ۲ بازیکن مهره‌های کلیدی برای کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی هستند. انصاری‌فرد و حاج‌صفی تا پیش از همبازی‌شدن در ماه ژانویه پیش از این در ورزشگاه نیوازمیرنا رو در روی هم بازی کردند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در نیم‌فصل دوم سوپر لیگ فوتبال یونان در ورزشگاه کارایسکاکی آتن و کنار یکدیگر خواهند بود، البته مدافع ۲۷ ساله ایرانی به یک‌باره نمی‌تواند کوتریس را نیمکت‌نشین کند، زیرا این بازیکن جوان هم نمایش بسیار خوبی در ترکیب تیم المپیاکوس داشته است، البته کوتریس هم نیاز به استراحت و تجدید قوا دارد تا تحت‌فشار قرار نگیرد.

نشریه گاوروس که به انتشار اخبار باشگاه المپیاکوس می‌پردازد در خاتمه نوشت: ایران کشور باتجربه‌ فوتبال است و به خوبی لیگ یونان را می‌شناسد. انصاری‌فرد و حاج‌صفی در زمان پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ هستند و می‌خواهند در شرایط خوبی باشند. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار گرفته است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار