اکبری: استفاده از ویدئو چک شک و شبهات را برطرف می‌کند

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: یک داور در طول بازی ممکن است اشتباهاتی مرتکب شود ولی استفاده از ویدئو چک می‌تواند تمام شک و شبهات را در این مورد برطرف کند.

خبرنگار ورزشی ، پیمان اکبری در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال گفت: به هر دو تیم به ویژه دوست خوبم محمد ترکاشوند تبریک می‌گویم، او در مدت کوتاهی که هدایت شهرداری بر عهده گرفته تحول بزرگی در این تیم به وجود آورده است. آنها هفته گذشته بانک سرمایه را شکست دادند و در مقابل ما هم عملکرد قابل قبولی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: کیفیت تیم ما هم بسیار خوب بود و سطح بالایی از والیبال را به نمایش گذاشتیم. برای ترکاشوند و تیم ورامین آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بهتر از این هم بازی کنند.

سرمربی تیم والیبال پیکان در مورد کیفیت داوری بازی عنوان کرد: بازیکنان من در طول یک بازی ممکن است ۱۰ تا ۱۲ اشتباه داشته باشند، پس یک داور هم در طول پنج ست بازی می‌تواند اشتباهاتی مرتکب شود ولی استفاده از ویدئو چک می‌تواند تمام شک و شبهات را در این مورد برطرف کند.

اکبری در مورد بازی هفته آینده تیمش مقابل بانک سرمایه خاطرنشان کرد: این تیم تمام بازیکنان تیم ملی را در اختیار دارد و برای مسابقات باشگاه‌های جهان بسته شده بود. بازی مقابل آنها بسیار سخت است ولی ما نیز تلاش می‌کنیم ضمن جبران نتایج دور رفت عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار