ترکاشوند: بازیکنان ما هنوز به خودباوری لازم نرسیده‌اند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین با بیان اینکه بازیکنان ما هنوز به خودباوری لازم نرسیده‌اند گفت: هدف ما قرار گرفتن در بالای جدول و عملکرد خوب در مرحله پلی‌آف است.

خبرنگار ورزشی ، محمد ترکاشوند در مورد شکست ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال گفت: همه ما شاهد بازی با کیفیتی بودیم که هر دو تیم و بینندگان از آن لذت بردند. می‌توانستیم ۳ بر یک برنده بازی باشیم، ولی بازیکنان ما هنوز به خودباوری لازم نرسیده‌اند.

وی ادامه داد: بازیکنان پیکان سرویس‌های خوبی در این دیدار زدند و ما را واقعاً اذیت کردند. ما هم در روزی که دریافت‌های خوبی نداشتیم و در این فاکتور ۲۰ درصد ضعیف‌تر از حریف بودیم بازی را واگذار کردیم.

ترکاشوند در مورد نتیجه ست پنجم بازی عنوان کرد: بازیکنان ما در این ست افت کردند چون سرویس‌های فنی و ریسکی کمتری زدند. تمرکز بازیکنان ما بهم ریخت و تیم پیکان توانست راحت‌تر بازی کند. آنالیز بازیکنانی که در ست پنجم برای پیکان وارد زمین شدن نیز برای ما سخت بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین اظهار داشت: در فاصله دو نیم فصل فشار تمرینات را بیشتر کردیم و بعد از پیروزی هفته گذشته مقابل بانک سرمایه فرصت ریکاوری مناسبی نداشتیم. هدف ما قرار گرفتن در بالای جدول و عملکرد خوب در مرحله پلی‌آف است. می‌خواهیم با انجام بازی‌های خوب مزد زحمات‌مان را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار