پیکان از سد ورامین گذشت، آذری‌ها شکست خوردند

تیم والیبال پیکان در حساس‌ترین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر موفق به شکست شهرداری ورامین شد.

، تیم والیبال پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال در یک بازی حساس دیدنی، میهمان سرسخت خود، شهرداری ورامین را ۳ بر ۲ شکست داد.

ورامینی‌ها که مشکلات مالی ابتدای فصل را پشت سر گذاشته‌اند و هفته قبل هم نخستین شکست تیم بانک سرمایه را به نام خود ثبت کردند در ست‌های دوم و چهارم ۲۵ بر ۲۹ و ۲۵ بر ۲۰ پیکان را شکست دادند و در ست‌های اول و سوم ۲۵ بر ۲۰ و ۲۸ بر ۲۶ باختند تا کار به ست پنجم کشیده شود. نتیحه این ست هم ۱۵ بر ۹ به سود پیکان بود.  

در سایر بازی‌های امروز تیم شمس موفق شد با حساب ۳ بر ۲ و با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۱۸ بر ۲۵،‌۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۹ شهرداری ارومیه را در سالن فدراسیون والیبال شکست دهد. تیم شمس از بازیکنان پیشین تیم نوجوانان ایران به عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۷ رسیدند، تشکیل شده است.

شهرداری تبریز، دیگر تیم آذری لیگ برتر در خانه از سایپا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. ۲۰ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۲ بر ۲۵ نتایج ست‌های این بازی بود. 

در بازی دیگری که در آمل برگزار شد، تیم «ساری ۲۱» با نتیجه ۳ بر ۲ از میهمان خود، خاتم اردکان شکست خورد.  ۱۴ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۲ بر ۱۵، نتایج ست‌های این بازی بود که در سالن سالن شهید سید رسول حسینی انجام شد.

کاله مازندران در سالن سالن پیامبر اعظم در ۳ ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۸ میهمان خود هاوش گنبد را از پیش‌رو برداشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار