صمیمی: کادرفنی و هم‌تیمی‌هایم دلیل حضورم در بین ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان هستند

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: حضور مجددم در بین ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان، حاصل تلاش تمام کادرفنی و هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی و باشگاه مس سونگون است.

علیرضا صمیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در خصوص حضورش در بین ۱۰ دروازه‌بان برتر سال ۲۰۱۷ جهان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم برای دومین سال پیاپی بین ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان باشم. این موفقیت دلیلی ندارد جز تلاش تمام مربیان و هم تیمی‌هایم در تیم ملی و مس سونگون.

وی افزود: خوشبختانه هم من و هم سپهر محمدی در این لیست حضور داریم. هر دو نفر ما نماینده ایران هستیم و باید از این عنوان دفاع کنیم. امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران در این جمع باشیم. 

«سال گذشته به عنوان هفتمین دروازه‌بان جهان رسیدی، امیدواری امسال بتوانی عنوان برترین دروازه‌بان جهان را کسب کنی؟» دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به این پرسش، تصریح کرد: این انتخابات به صورت رأی‌گیری برگزار می‌شود و دروازه‌بانانی که در اروپا بازی می‌کنند، در معرض دید بیشتری قرار دارند. ضمن اینکه بیشتر کسانی هم که حق  رأی دارند،‌ اروپایی هستند و به همین دلیل هم سال گذشته دروازه‌بان قزاقستانی عنوان برترین دروازه‌‌بان جهان انتخاب شد.

صمیمی ادامه داد: انسان به امید زنده است و ما هم امیدواریم مقام خوبی در این جمع کسب کنیم. همین که دوباره در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر  جهان حضور دارم،‌ خوب است. امیدوارم حداقل نسبت به سال گذشته رتبه بهتری کسب کنم و پس از آن در مسابقات جام ملت‌های آسیا هم درخشش خوبی داشته باشم. در نهایت هم تلاش می‌کنم تا در جام جهانی پیش‌رو به آرزوی خودم که کسب دستکش طلای جهان است،‌ برسم. 

صمیمی درباره شرایط تیم مس سونگون در مسابقات لیگ برتر فوتسال نیز، یادآور شد: فعلاً پنج امتیاز از تیم گیتی‌پسند بالاتر هستیم و سه بازی فینال‌گونه را هم تا انتهای لیگ در پیش داریم. پس از دیدار مقابل مقاومت البرز باید به مصاف گیتی‌پسند برویم که به نظرم این بازی فینال لیگ است. خیلی دوست داریم پیش از دیدار مقابل گیتی‌پسند جشن قهرمانی را بگیریم، اما برای این اتفاق باید گیتی‌پسند این هفته برابر فرش‌آرا متوقف شود. 

وی در پایان عنوان کرد: برای قهرمانی در این فصل کار بسیار بسیار سختی داریم. امیدوارم با قهرمانی در لیگ دل هواداران مسی  را که حمایت خیلی زیادی از ما در این فصل کرده‌اند را شاد کنیم. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار