تداوم جنگ قدیمی میان ونگر و مورینیو؛ این بار پیرمرد فرانسوی برای طعنه‌زدن پیش‌قدم شد!

برخلاف اکثر اوقات که آقای خاص به همتای فرانسوی‌اش در آرسنال زخم زبان می‌زند، این بار سرمربی توپچی‌ها آتش زیر خاکستر جنگ لفظی با مورینیو را شعله‌ور کرد.

، اظهارات اخیر ژوزه مورینیو بعد از فرار تیمش از شکست خانگی برابر برنلی در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته بیستم لیگ برتر، بهانه‌ای به آرسن ونگر داد تا زخم زبان‌های قدیمی‌ای که آقای خاص در گذشته به او زده بود را جبران کند.

مورینیو بعد از بازی شب گذشته تیمش ادعا کرد که اگر مسئولان منچستریونایتد هم به او همان بودجه‌ای را داده بودند که پپ گواردیولا در منچسترسیتی دریافت کرده است، تیمش اکنون وضعیت بهتری داشت.

همین کافی بود تا ونگر - کسی که مورینیو در گذشته با القابی همچون متخصص شکست، چشم‌چران و .... خطاب کرد - از خجالت آقای خاص درآید.

ونگر با وجود آگاهی از اینکه مورینیو احتمالاً سکوت نخواهد کرد و در کنفرانس‌های خبری‌اش پاسخ او را خواهد داد، به شیوه‌ای کنایه‌آمیز درباره غرولندهای اخیر آقای خاص صحبت کرد. او اظهار داشت: من ۲۱ سال است که دارم مربیگری می‌کنم اما الان شروع به گله‌گذاری (درباره اینکه باشگاه بودجه‌ بیشتری برای خرید بازیکن اختصاص نداده) نمی‌کنم.

ونگر افزود: در تمام این سال‌هایی که سرمربی آرسنال بوده‌ام، همیشه یک تیم و گاهی اوقات ۴ تیم بوده‌اند که قدرت مالی‌شان از ما بیشتر بوده است و من یاد گرفته‌ام که خودم را با این وضعیت وفق دهم. الان هم سیتی، چلسی و یونایتد تیم‌هایی هستند که قدرت مالی‌شان بیشتر از ماست اما من هنوز هم مطمئنم که می‌توانم راه رسیدن به موفقیت را پیدا کنم.

با سابقه‌ای که در جنگ‌های لفظی گذشته میان مورینیو و ونگر ثبت شده، باید انتظار پاسخی زهردار از آقای خاص به سرمربی فرانسوی توپچی‌ها را داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار