پاسخ کوپر به تسنیم درباره بازی دوستانه مصر و ایران: قرار است با پرتغال و یونان بازی کنیم + فیلم

طبق اعلام سرمربی تیم ملی فوتبال مصر، این تیم دو بازی دوستانه در پیش دارد اما نامی از ایران نبرده نشده است.

خبرنگار ورزشی ، تیم ملی فوتبال کشورمان خودش را برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند و کارلوس کی‌روش برای حضور قدرتمند در این رقابت‌ها برنامه‌ای را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده است. در این برنامه برگزاری دیدار دوستانه با مصر به دلیل شباهت آنها با مراکش در دستور کار قرار دارد، اما گویا هنوز صحبتی برای برگزاری این بازی صورت نگرفته است.

هکتور کوپر، سرمربی تیم ملی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی درباره اینکه ایران می‌خواهد پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با مصر دیداری دوستانه داشته باشد و آیا با برگزاری این بازی موافقت کرده‌اید یا نه، گفت: قرار است دو یا سه بازی دوستانه پیش از جام جهانی داشته باشیم، اما تا کنون فقط دو بازی با پرتغال و یونان قطعی شده است.

در زیر می‌توانید فیلم این گفت‌وگو را ببینید:

سرمربی تیم ملی مصر در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره درخشش محمد صلاح بازیکن تیم ملی این کشور و باشگاه لیورپول انگلیس گفت: محمد صلاح به قسمت مهمی از تاریخ مصر تبدیل شده است. فکر می‌کنم در سال‌های آینده او کارهای مهم‌تری برای کشورش خواهد کرد.

وی درباره سخت‌ترین بازی تیم ملی مصر در جام جهانی ۲۰۱۸ که با روسیه، عربستان و اروگوئه همگروه است، خاطرنشان کرد: اگر از سرمربی عربستان هم سؤال کنید حرف من را تأیید خواهد کرد که دیدار بین مصر و عربستان سخت‌ترین بازی گروه خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار