خاطره تلخ نیمار از روزی که تصور کرد فلج شده است

مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بدترین خاطره دوران بازیگری‌اش که او را تا مرز ناامیدی از ادامه دادن به دوران بازیگرش‌اش برد، تعریف کرد.

، تلخی ناکامی سنگین برزیل در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴، برای اهالی برزیل و طرفداران تیم ملی این کشور یک چیز بود و برای نیمار یک چیز دیگر.

نیمار درست یک مرحله قبل از آنکه تیم ملی کشورش با قبول شکست ۷ بر یک مقابل آلمان تحقیر، از رسیدن به فینال باز بماند، دچار حادثه‌ای شد که می‌توانست او را برای همیشه در حسرت دویدن دنبال توپ فوتبال بگذارد. آن حادثه در بازی مرحله یک چهارم نهایی برزیل مقابل کلمبیا رخ داد زمانی که زونیگا، مدافع حریف با زانوی خود کمر کاپیتان سابق تیم ملی برزیل را هدف قرار داد و چنان ضربه‌ای به ستون فقرات وی وارد کرد که منجر به شکستگی یکی از مهره‌هایش شد.

مهاجم پاری‌سن‌ژرمن در یک برنامه ویژه در مصاحبه‌ای جالب که با هم‌تیمی‌ سابقش در بارسلونا جرارد پیکه داشت، درباره آن اتفاق گفت: آن مصدومیت و آن هفته بدترین اوقات دوران بازیگری من بود. آن هفته من گریستم، پدر و مادرم گریستند، همه ناراحت بودند، دوستانم و خانواده‌ام. بعد از ضربه‌ای که خوردم، نمی‌توانستم حتی پاهایم را بالا ببرم و تکان‌شان دهم. دکتر تیم مرا بیرون از زمین برد و من شروع به گریه کردم، چون واقعاً درد داشتم و نمی‌توانستم هیچ چیزی را حس کنم. در پاهایم هیچ حسی نداشتم.

نیمار ادامه داد: آنها مرا به بیمارستانی در اطراف استادیوم بردند و آنجا به من گفتند: «خبر خوب اینکه باز هم خواهی توانست راه بروی. اگر ضربه دو سانتی‌متر آن طرف‌تر وارد می‌شد، باید فوتبال را برای همیشه کنار می‌گذاشتی».

تیم ملی برزیل در غیاب نیمار در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ با نتیجه ۷ بر یک به آلمان باخت و اندوه ستاره سابق بارسلونا را دو چندان کرد.

او درباره آن اتفاق هم گفت: آرزو می‌کردم که حداقل در آن بازی مقابل آلمان به میدان می‌رفتم و بعد از آن دچار مصدومیت می‌شدم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار