داورزنی: نگاه شفیع نباید صرفا به منابع دولتی باشد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: اگر صرفا بر مبنای بودجه دولتی برنامه ریزی شود، دچار مشکل خواهد شد.

خبرنگار ورزشی ، انتخابات ریاست فدراسیون هاکی از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) به ریاست محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد.

محمدرضا داورزنی در پایان مجمع گفت: تبریک به آقای شفیع که دوباره رای مجمع را گرفت. امیدوارم اهداف پیش بینی شده را ادامه بدهد. انتظاری که از هاکی هست، همگانی کردن و توسعه هاکی، استفاده از ظرفیت استان‌ها است. ظرفیت در استان‌ها وجود دارد. اقدامات زیادی در سال‌های اخیر صورت گرفته که با کمک روسای هیئت‌ها بوده است. انتظاری که وجود دارد، ارتقای کمی و کیفی هاکی است. بازوان اجرایی شفیع به عنوان رئیس فدراسیون، هیئت های استانی است.

وی افزود: هر هیئتی باید سالن تخصصی داشته باشد. باید تلاش شود هاکی هم مثال سایر رشته‌ها، امکانات تخصصی داشته باشد. نباید به موفقیت‌های کنونی بسنده کرد، نه تنها در هاکی، بلکه در همه رشته‌ها. امیدواریم با کمک هم و حمایت‌ها و برنامه ریزی‌ها، بتوانیم در جاکارتا و مسابقات جهانی حضور موثری در حاکی داشته باشیم. با توجه به مذاکراتی که در زمان امضای تفاهم نامه برای سال جدید داشتم، انتظارات وزارت را به فدراسیون‌ها گفتم. هاکی هم باید گام های موفقیت رو طی کند.

داورزنی تاکید کرد: یکی از نکاتی که شفیع باید به آن توجه ویژه داشته باشد، بحث مارکتینگ است. دولت بخشی از بودجه را می‌دهد و فدراسیون باید برای بقیه برنامه ریزی لازم را داشته باشد. نباید نگاه شفیع صرفا به منابع دولتی باشد. اگر صرفا بر مبنای بودجه دولتی برنامه ریزی کند، دچار مشکل خواهد شد. انتظار داریم در این حوزه توجه ویژه‌ای به این بخش شود. شفیع و همکارانش باید از ظرفیت استان‌ها از جمله شهرداری ها و ... استفاده کنند. در خیلی از استان ها امکانات خوبی وجود دارد که متاسفانه بعضا استفاده نمی‌شود.

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار