رضاوند: از ابتدای لیگ هم هدف ما کسب سهمیه آسیا نبود

هافبک بازیساز تیم فوتبال سایپا مدعی شد نارنجی‌پوشان از ابتدای فصل هم به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نبوده‌اند.

آرش رضاوند در مورد وضعیت سایپا بعد از تساوی برابر سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: متأسفانه دوباره بازی برده را با تساوی عوض کردیم. این برای پنجمین بار بود که در دقایق پایانی گل خوردیم و به امتیاز کامل نرسیدیم.

وی درمورد پنالتی جنجالی سپاهان خاطر نشان کرد: در آن صحنه اصلاً توپ به دست قلی‌زاده برخورد نکرد. او اصلاً پشتش به توپ بود. وقتی توپ به فلاح‌زاده رسید، دروازه‌بان ما می‌خواست بازی را ادامه دهد، ولی داور به یک‌باره سوت زد و پنالتی گرفت. حتی بازیکنان سپاهان هم انتظار نداشتند که در آن صحنه داور برای‌شان پنالتی بگیرد و از این موضوع تعجب کرده بودند. ما امسال بابت اشتباهات داوری امتیازهای زیادی را از دست دادیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد کار سخت این تیم برای کسب سهمیه آسیا گفت:‌ من در ابتدای فصل هم گفتم که سایپا تیم جوانی است و میانگین سنی تیم ما ۲۳ سال است. نباید از سایپا این توقع را داشته باشند که حتماً سهمیه آسیا بگیرد. ما از ابتدای لیگ هم چنین هدفی نداشتم.
وی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که در بین تیم های بالای جدول باشیم و هنوز هم دیر نشده است. ما برای این که سهمیه آسیا بگیریم باید یکی دو سال کنار هم بازی کنیم و بخوبی هماهنگ شویم. الان هم فاصله زیادی با بالای جدول نداریم و می‌توانیم در ادامه نتایج خوبی بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار