کرانچار: سپاهان و استقلال باید به بالای جدول برسند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعتقاد دارد که این تیم و استقلال باید اقتدار خود را نشان داده و به بالای جدول برسند.

زلاتکو کرانچار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد بازی تیمش برابر پدیده خراسان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما بازی سختی در پیش داریم، چون پدیده تیم باکیفیتی است، اما تلاش می‌کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم. ما به پیروزی در این بازی نیاز مبرمی داریم تا بتوانیم از لحاظ امتیازگیری، در مسیر پیشرفت قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد شرایط سپاهان بعد از حضور دو بازیکن خارجی در این تیم خاطر نشان کرد: عدون و ابراهیم عالمه دو بازیکن با کیفیت هستند و انتظار داریم تا خیلی زود با تیم هماهنگ شوند و بتوانند به ما کمک کنند. تمام هدف ما این است که بتوانیم از لحاظ امتیازگیری شرایط متفاوتی در ادامه بازی‌ها داشته باشیم و امیدوارم خیلی زود خودمان را به بالای جدول برسانیم.

وی همچنین در مورد عدم پیروزی پرسپولیس در دو بازی اخیر و اینکه خیلی‌ها همچنان تیم برانکو را جزو مدعیان اول قهرمانی می‌دانند، گفت: پیش‌بینی اینکه پرسپولیس شانس اول قهرمانی است، حتی قبل از شروع فصل هم کار سختی نبود. آنها در دو سه سال اخیر با یک ترکیب ثابت کنار  یکدیگر بازی کرده‌اند و مطمئناً شانس مسلم قهرمانی در لیگ امسال هستند. نتایج پرسپولیس نشان می‌دهد که آنها چه تیم باکیفیتی هستند.

کرانچار در خاتمه راجع به شرایط استقلال و نتایج خوب این تیم در هفته‌های اخیر تصریح کرد: استقلال کیفیت خوبی دارد و نسبت به گذشته هم پیشرفت کرده است. سپاهان هم از لحاظ کیفیت بازی جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است، ولی مهم این است که دو تیم بزرگ ایران یعنی ما و استقلال هم باید اقتدار خود را نشان داده و به بالای جدول برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار