تشریح پاسخ فیفا به پرسپولیسی‌ها از زبان وثوق‌احمدی:

فیفا آب پاکی را روی دست پرسپولیسی‌ها ریخت؛ محرومیت سرخپوشان قطعی است!

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید که پاسخ شفاف فیفا به پرسپولیسی‌ها قطعی بودن محرومیت آنها از نقل‌وانتقالات است.

روزبه وثوق‌احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پاسخ فیفا به باشگاه پرسپولیس در راستای درخواست تجدیدنظرخواهی این باشگاه برای لغو محرومیت از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی اظهار داشت: فیفا پاسخ درخواست پرسپولیسی‌ها را داده است و اعلام کرده در خصوص حکمی که درخواست تجدیدنظرخواهی آن را داده‌اید و پرونده به CAS ارسال شده، این درخواست مورد قبول نیست.

وی ادامه داد: پاسخ فیفا شفاف است و اعلام کرده محرومیت‌هایی که شامل ماده ۱۷ آیین‌نامه نقل‌وانتقالات فیفا می‌شود، جزو مواردی نیست که دو طرف (باشگاه پرسپولیس و ریزه‌اسپور ترکیه) در خصوص آن تفاهم کنند. همچنین فیفا تأکید کرد در مقررات رسیدگی به پرونده‌ها در فیفا، ماده‌ای برای رسیدگی مجدد برای شما (باشگاه پرسپولیس) وجود ندارد.

تسنیم، پرسپولیسی‌ها پس از توافق با باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه در خصوص پرونده طارمی، به فیفا درخواست تجدیدنظرخواهی دادند تا محرومیت آنها از دو پنجره نقل و انتقالاتی لغو شود که این مسئله مورد پذیرش قرار نگرفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار