چند بازیکن خارجی را مد نظر داریم

رهبر: مشکی‌پوشان با عنایتی ۳ بازی با کیفیت انجام داده است

مدیرفنی تیم فوتبال مشکی‌پوشان معتقد است این تیم با حضور عنایتی در ۳ بازی گذشته خوب ظاهر شده است.

آرمین رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی , درباره وضعیت تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر شرایط روحی تیم خیلی بهتر شده است. هفته گذشته بازهم ۱۰ درصد به بازیکنان پرداختی داشتیم و در هفته پیش رو نیز بازهم قرار است درصدی به بازیکنان پرداخت شود. ما تاکنون ۴۰ درصد از قراردادهای بازیکنان را تسویه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: هفته آینده با سپیدرود بازی داریم که پیروزی برابر این تیم برای ما خیلی مهم است چراکه ما دیگر نباید مقابل تیم‌هایی که از لحاظ امتیازی نزدیک ما هستند امتیاز از دست بدهیم. در بازی رفت نیز مقابل این تیم پیروز شدیم و در این بازی نیز هم‌قسم شده‌ایم تا با پیروزی بتوانیم به جدول برگردیم.

مدیرفنی تیم فوتبال مشکی‌پوشان درباره عملکرد رضا عنایتی در این تیم تصریح کرد: رضا مربی جوان و آینده‌داری است. در زمان سرمربیگری عنایتی ما ۳ بازی باکیفیت داشتیم و خوب فوتبال بازی کردیم. مقابل پارس جنوبی در دقیقه ۹۴ پنالتی گفته شد مقابل پدیده هم خوب بودیم و هفته گذشته نیز در اصفهان با ذوب‌آهن که تیم کوچکی نیست مساوی کردیم.

وی در خصوص شایعه جدایی عنایتی از مشکی‌پوشان یادآورشد: اصلاً همچنین چیزی وجود ندارد که عنایتی قصد داشته باشد از تیم جدا شود و دیدید که محمدرضا عباسی (مالک باشگاه) این موضوع را تکذیب کرد. عنایتی قطعاً مورد حمایت باشگاه خواهد بود.

رهبر در پاسخ به این سؤال که آیا حنیف عمران‌زاده می‌تواند برای مشکی‌پوشان به میدان برود اضافه کرد: حنیف مصدومیتی جزیی دارد و در حال انجام تمرینات بازتوانی است. با این بازیکن قرارداد بسته شده اما هنوز برایش کارت بازی صادر نشده است. امیدواریم عمران‌زاده در ادامه بتواند به تیم کمک کند.

وی درپاسخ به این سؤال که قرار است چه بازیکنانی به مشکی‌پوشان اضافه شوند؟ خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد فهرست بازیکنان مورد نیازمان را تا قبل از بازی با سپیدرود اعلام می‌کنیم اما با درخاست عنایتی ما در بیشتر در پست‌های میانی و حمله به دنبال جذب بازیکن خواهیم بود. همچنین عنایتی ۳-۲ بازیکن خارجی را زیر نظر دارد که این بازیکنان نیز ممکن است به زودی به تیم اضافه شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار