۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم

آهنگی: سپیدرود تنها تیم رشت است و باید همه کمک کنیم تا در لیگ حفظ شود

مدیرعامل باشگاه سپیدرود تأکید کرد همه مسئولان رشت باید کمک کنند تا این تیم در لیگ برتر حفظ شود.

احمد آهنگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شرایط باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است. ما در این مدتی که در باشگاه حضور داریم سعی کردیم آرامش را به تیم تزریق کنیم که خدا را شکر موفق هم شده‌ایم. بچه‌ها پس از پنج باخت متوالی و تغییر و تحولاتی که در تیم رخ داد، فشار زیادی را تحمل می‌کردند. تلاش ما هم این بود که آن‌ها به خودشان بیایند و خودباوری لازم را به دست بیاورند. 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا امیدوار است سپیدرود در این لیگ برتر باقی بماند؟» تصریح کرد: این کار بسیار بزرگی است که باید همه کمک کنیم تا محقق شود. ما همه رشتی هستیم و فقط یک تیم در لیگ برتر داریم،‌ باید همه کنیم تا این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. سپیدرود منابع مالی مشخصی ندارد و فقط یک نفر نمی‌تواند کاری کند. مالک باشگاه هم تلاش می‌کند تا به هر طریقی مشکل اقتصادی باشگاه را حل کند. بازیکنان در زمین تلاش می‌کنند و ما هم باید حق و حقوق آن‌ها را به موقع پرداخت کنیم. من به تمام بازیکنان گفته‌ام، شما تلاش کنید مردم را خوشحال کنید، ما هم تلاش می‌کنیم پول شما را به موقع پرداخت کنیم. 

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در مورد اینکه تاکنون چند درصد از قراردادهای بازیکنان پرداخت شده است،؟ گفت: ۳۰ درصد از قراردادها را به طور کامل تسویه کرده‌ایم و مابقی هم به امید خدا پرداخت خواهد شد. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار