دی‌فرانچسکو: در ۲۰ دقیقه پایانی کاری کردیم که یوونتوس به لاک دفاعی فرو برود

مرد اول کادرفنی جالوروسی از عملکرد نیمه دوم تیمش برابر مدافع عنوان قهرمانی راضی است.

، اوزبیو دی‌فرانچسکو که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در حساس‌ترین بازی از هفته هجدهم از رقابت‌های فوتبال باشگاهی سری A ایتالیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب یوونتوس شدند، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا گفت: ما در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم. یووه روی یک ضربه کرنر و در سردرگمی ما به گل رسید، اما شاید رم تنها تیمی بوده که اخیراً در تورین، یوونتوس را به دردسر انداخته است.

وی در ادامه اظهار داشت: در نیمه اول در تحت‌فشار دادن حریف کُند بودیم و شاید یوونتوس از همین موضوع استفاده کرد و از ابتدا رویکردی تهاجمی در پیش گرفت. ما برای شکست یک بر صفر به تورین نیامدیم، بلکه برای بازی کردن اینجا آمدیم. یوونتوس در مقاطعی بهتر از ما بود، اما با این حال در جریان بازی باقی ماندیم و موقعیت‌هایی روی دروازه یووه خلق کردیم و آنها را به دردسر انداختیم، کاری که هر تیمی مقابل یوونتوس نمی‌تواند انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال رم در ادامه خاطرنشان کرد: در پایان بازی کاری کردیم که یوونتوس به لاک دفاعی فرو برود و آنها را تحت‌فشار قرار دادیم. ما در ۲۰ دقیقه پایانی بر بازی تسلط داشتیم و پشیمانیم که چرا زودتر چنین عملکردی را مقابل آنها به نمایش نگذاشتیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار