پیروزی سایپا مهم‌تر از گلزنی من بود

ترابی: حداقل انتظار ما این است که در شرایطی عادلانه به میدان برویم

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا گفت: حداقل انتظار ما این است که در یک شرایط عادلانه به میدان برویم و از اشتباهات داوری ضرر نکنیم.

مهدی ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد بازی تیمش برابر سپاهان گفت: ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و حتی به گل رسیدیم، اما در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد و عقب‌نشینی کردیم. سپاهان به ترکیب خود مهاجم اضافه کرد که باعث شد نمایشی تهاجمی داشته باشد و همین موضوع با عقب‌نشینی تیم ما همراه شد. در نهایت هم گل تساوی را در حالی دریافت کردیم، آنهم روی پنالتی که مشکوک بود.

وی همچنین در مورد پنالتی سپاهان خاطرنشان کرد: چیزی که ما دیدیم نشان می‌داد که توپ به دست قلی‌زاده برخورد نکرد و من حتی از خودش هم این را پرسیدم. در بازی با بارسلونا و رئال مادرید هم توپ دو بار به دست بازیکنان بارسا برخورد کرد، اما پنالتی نبود. آقای حیدری در نهایت تصمیم گرفت که در آن صحنه پنالتی بگیرد و فکر می‌کنم آن تصمیم اشتباه بود. متأسفانه ما باز هم مثل نیم‌فصل اول از داوری ضربه خوردیم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا که در این بازی تک گل نارنجی‌پوشان را به ثمر رساند در مورد اینکه گل او منجر به برد سایپا نشد، گفت: واقعیت این است که اگر سه امتیاز را می‌گرفتیم خیلی مهم‌تر از این بود که من گل بزنم، ولی متأسفانه مساوی کردیم. امیدوارم که در بازی‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم، ولی حداقل انتظار ما این است که در یک شرایط عادلانه به میدان برویم و از اشتباهات داوری ضرر نکنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار