مورینیو: بازیکنانم بچه‌‌گانه بازی کردند و تاوانش را هم دادند!

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد در شب تساوی خارج از خانه مقابل لسترسیتی، بازیکنانش را به ارائه عملکردی بچگانه متهم کرد.

، تیم فوتبال منچستریونایتد شب گذشته (شنبه) در هفته نوزدهم لیگ برتر، در دیداری که تا آخرین دقیقه‌اش ۲ بر یک از میزبان خود لسترسیتی پیش بود، در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ بسنده کرد آن هم در شرایطی که «روباه‌ها» از دقیقه ۷۳ با یک بازیکن کمتر (اخراج دانیل آمارتی) به کار خود ادامه دادند.

ژوزه مورینیو پس از مسابقه بازیکنانش را به گروهی بچه‌ بی‌تجربه تشبیه کرد که نتوانستند تا پایان کار از برتری‌شان محافظت کنند.

او به شبکه اسکای اسپورتس گفت: ما هر کاری که می‌شد برای کسب پیروزی انجام دادیم اما مقابل دروازه حریف موقعیت‌های مهمی را از دست دادیم، نه فقط موقعیت‌های بزرگ بلکه تملک توپ. من باید بگویم که به شیوه‌ای بچگانه تسلط مان بر بازی را از دست دادیم. در نهایت، نداشتن تجربه به دلیل به دردسر افتادن اسمالینگ که از بازی خارج شد، بازیکنان ما نتوانستند خودشان را با اضافه شدن یک بازیکن اضافه به ترکیب لسترسیتی (زننده گل دوم این تیم در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده) وفق دهند. به همین دلیل من فکر می‌کنم که عملکرد ما در محوطه جریمه خودمان و حریف بچگانه بود. ما به خاطر اشتباهاتی که مرتکب شدیم، مجازات شدیم و بیشتر از این چه چیزی می‌توانم بگویم؟

آقای خاص که حالا تیمش با منچسترسیتی صدرنشین ۱۳ امتیاز فاصله دارد، افزود: ما بازی را نبردیم چون موقعیت‌هایی باورنکردنی را از دست دادیم، در واقع باید بگویم، موقعیت‌های طنزگونه. در آخرین ثانیه بازی هم یک اشتباه بزرگ تدافعی مرتکب شدیم و انباشته شدن اشتباهات در دیداری که باید آن را به آسانی می‌بردیم، مانع از پیروزی‌مان شد. بین دو نیمه زمانی که نتیجه یک بر یک مساوی بود، به بازیکنانم گفتم این بازی را به آسانی می‌توانیم ببریم. تیم داشت خوب بازی می‌کرد و قبل از بازی مساوی کردیم. گاهی اوقات شما اشتباه می‌کنید اما مجازات نمی‌شوید اما این بار ما مجازات شدیم و دو امتیاز را از دست دادیم.

با وجود شکست و به وجود آمدن فاصله‌ای غیرقابل جبران میان سیتی و یونایتد در جدول رده‌بندی، مورینیو اعتراف کرد که او هنوز از عملکرد خودش راضی است.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ، عنوان کرد: حس فوق‌العاده‌ای دارم. جداً می‌گویم. عصبانی شدن به عنوان سرمربی یک چیز است و احساس فوق‌العاده داشتن به عنوان یک انسان موضوعی دیگر. من احساس فوق‌العاده‌ای دارم و سخت کار می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار