مقابل پیکان مستحق برد بودیم

خلعتبری: سقوط غیرفنی آزاردهنده است اما دیگر به کسر امتیاز فکر نمی‌کنیم

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان مدعی شد تیمش در مصاف با پیکان مستحق پیروزی و کسب سه امتیاز بوده است.

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره تساوی یک - یک تیمش برابر پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم، ولی اعتقاد دارم که موقعیت‌های ما بهتر بود. ما باید سه امتیاز را می‌گرفتیم و مستحق برد بودیم، چون در نیم ساعت ابتدایی و ۲۰ دقیقه آخر واقعاً خوب فوتبال بازی کردیم. متأسفم که در این بازی به برد نرسیدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کسر شش امتیاز بر عملکرد بازیکنان پدیده تأثیر داشته است، خاطر نشان کرد: ما دیگر به کسر شش امتیاز فکر نمی‌کنیم، ولی این اتفاق واقعاً به تیم شوک وارد کرد. ما امیدواریم که این شش امتیاز را به ما پس بدهند تا در بالای جدول قرار بگیریم. ما واقعاً برای تک‌تک این امتیازها زحمت کشیدیم، ولی به یک‌باره همه چیز از دست رفت.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در خاتمه تصریح کرد: به ما گفته‌اند که هر چیزی امکان دارد و امیدوار هستیم که این شش امتیاز را دوباره به پدیده بدهند تا شرایط بهتری پیدا کنیم. وقتی تیم در بالای جدول قرار داشت طبیعتاً روحیه بچه‌ها بالا بود، ولی الان کارمان سخت شده است. وقتی به این فکر می‌کنیم که به دلایل غیرفنی در جدول سقوط کردیم طبیعتاً این موضوع آزاردهنده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار