مشکلی با دیبالا نداریم

آلگری: کار رُم را زودتر تمام نکردیم و در لحظات پایانی به دردسر افتادیم

سرمربی بانوی پیر از عملکرد تیمش و روحیه بازیکنانش در تقابل با جالوروسی ابراز رضایت کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته هجدهم سری A ایتالیا با نتیجه یک بر صفر از سد رم گذشتند در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «پرمیوم اسپورت» ایتالیا درباره علت نیمکت‌نشینی پائولو دیبالا گفت: واقعاً مشکلی وجود ندارد. دیبالا کارهای زیادی تاکنون برای یووه انجام داده و کارهای بسیاری هم برای تیم انجام خواهد داد، اما در این مقطع بازیکنان دیگر را برای قرار گرفتن در ترکیب انتخاب کردم که همانند دیبالا خیلی مهم هستند. به هر حال فصل طولانی است.

وی در ادامه اظهار داشت: ما نیاز به استحکام بیشتری داشتیم چون رم تیم خیلی فیزیکی است، اما پائولو در حال یافتن فرم ایده‌آل فیزیکی و ذهنی است. او در تیم بزرگی بازی می‌کند و باید به تصمیماتی که در این تیم گرفته می‌شود احترام بگذارد. قطعاً اما در این مقطع مشکلی با دیبالا نداریم.

سرمربی ایتالیایی راه‌راه پوشان تورین در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما کار رم را زودتر تمام نکردیم و در لحظات پایانی کمی به خاطر عملکرد خودمان و کمی هم به خاطر قدرت تیم رم به دردسر افتادیم. باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون تیم روحیه لازم را پیدا کرده است. ما می‌توانستیم بهتر هم کار کنیم، اما برد یک بر صفر هم خوب است.

آلگری در خصوص کورس قهرمانی در سری A گفت: رم و ناپولی نسبت به تیم‌های دیگر رقیب اصلی یوونتوس در راه کسب قهرمانی هستند. آنها همیشه برای قهرمانی می‌جنگند، اما من اینتر و لاتزیو را هم خارج از کورس قهرمانی نمی‌بینم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار