مدیران با سابقه‌ای برای انتخابات پا پیش گذاشته‌اند

نوری: شرایط مطلوب نجات غریق و غواصی را توسعه می‌دهم

کاندیدای ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: رشته نجات غریق شرایط مطلوبی دارد و باید تلاش کنیم این شرایط را حفظ و توسعه دهیم.

، انتخابات فدراسیون نجان غریق و غواصی در شرایطی فردا برگزار خواهد شد که در میان کاندیداهای حاضر یکی از قهرمانان این رشته نیز حضور دارد. چهره‌ای جوان اما با کارنامه ای پربار.

ایلخان نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: از نوجوانی در رشته نجات غریق و غواصی بودم. علاوه بر سوابق مدیریتی از جمله نایب رئیسی فدراسیون وعضویت در کمیته جهانی نجات غریقی؛ سرمربیگری تیم ملی را در سال ۲۰۰۹برعهده داشتم. در دروان عضویتم در تیم ملی نیز ۲۷ مدال جهانی کسب کردم.

وی افزود: مدیریت ثابت فدراسیون نجات غریقی با حضور آقای میرسلیم باعث شده تا این فدراسیون شرایط مطلوبی را به خود ببیند. چهره شاخصی که در این مدت خدمات ارزنده‌ای را در این رشته به ثبت رساندند.

نامزد انتخابات فدراسیون نجات غریق ادامه داد: اگر بخواهم درباره برنامه‌هایم بگویم باید در قالب دو موضوع اشاره کنم. یک حفظ و توسعه شرایط حاکم و دوم تلاش برای قدرت بخشیدن بیشتر به این رشته.

نوری یادآور شد: در زمان ریاست میرسلیم شاهد افزایش تعداد نجات غریقان و غواصان بودیم. بسط و گسترش ورزش درمانی، تاسیس مدارس نجات غریق و کسب کرسی‌های بین‌المللی از جمله مواردی بود که در این مدت انجام گرفته است. این‌ها نقاط قوتی هستند که باید حفظ کنیم و در توسعه آن تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی تصریح کرد: البته در بعد قهرمانی نیز اتفاقات بسیار خوبی رخ داد و در سطح بین المللی جایگاه کشورمان عالی است. اما موضوع دومی که در برنامه‌هایم جای دارد، تشکیل و توسعه کارگروه‌های مختلف است. کارگروه‌هایی که بر پایه مشارکت و تعامل هیئت‌های استانی است.

قهرمان اسبق تیم ملی نجات غریق گفت: ایمن سازی سواحل کشور و استخرها، همگانی کردن رشته نجات غریقی و مشخص نمودن ردیف شغلی برای منجیان غریق در کنار حفظ و ارتقا کرسی‌های بین‌المللی نیز از جمله اموری است که در برنامه‌هایم قرار دارد.

ایلخان نوری اظهار داشت: در شرایطی انتخابات فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار خواهد شد که مدیران باتجربه‌ای به عنوان نامزد انتخاباتی حضور دارند. امیدوارم مجمع در نهایت به فردی رای دهد که به این خانواده کمک کند و به نفع رشته نجات غریقی و غواصی باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار