هفته هجدهم لالیگا

اینتر با شکست و ناپولی با پیروزی به استقبال کریسمس رفتند

هجدهمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با ثبت دومین شکست نراتزوری و چهاردهمین برد آبی‌پوشان شهر ناپل پیگیری شد.

، در ادامه دیدارهای هفته هجدهم سری A ایتالیا، امشب (شنبه) ۵ دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها اینتر در خانه ساسولو با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. تنها گل این بازی را دیه‌گو فالچینلی در دقیقه ۳۴ به ثمر رساند، ضمن اینکه مائورو ایکاردی، کاپیتان اینتر در دقیقه ۴۹ بازی یک پنالتی به هدر داد.

با این نتیجه اینتر ۴۰ امتیازی ماند و فرصت سبقت گرفتن از یوونتوس رده دومی که در آخرین بازی امشب، میزبان رم است را از دست داد و در رده سوم ماند، البته امکان سقوط این تیم به رده چهارم در صورت پیروزی جالوروسی در خانه بانوی پیر وجود دارد.

در دیگر بازی مهم امشب سری A، ناپولی در مصافی پرگل برابر میهمانش سامپدوریا که در آن دو بار از تیم شهر جنوا عقب افتاد، در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

در این دیدار که در دقیقه ۷۷ آن، ناپولی ۱۰ نفره شد، گاستون رامیرز در دقیقه ۲ و فابیو کوالیارلا در دقیقه ۲۷ از روی نقطه پنالتی برتی ساسولو گلزنی کردند و آلن در دقیقه ۱۷، لورنزو اینسینیه در دقیقه ۳۳ و مارک همیسک در دقیقه ۳۹ گل‌‌های ناپولی را زدند.

با این پیروزی، ناپولی ۴۵ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول رده‌بندی تثبیت کرد. ناپولی در صورت شکست خوردن یوونتوس در بازی امشب برابر رم، قهرمان نیم فصل خواهد شد.

در سه بازی دیگر امشب سری A نتایج زیر رقم خورد:

جنوا یک – بنونتو صفر
اسپال ۲ – تورینو ۲
اودینزه ۴ – هلاس ورونا صفر

در ادامه بازی‌های هفته ماقبل پایانی نیم فصل نخست سری A، از ساعت ۲۰:۳۰ میلان میزبان آتالانتا خواهد بود و در آخرین و مهمترین بازی از ساعت ۲۳:۱۵ یوونتوس از رم پذیرایی می‌کند.

جدول رده‌بندی سری A را «اینجا» مشاهده کنید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار