اخراج کارواخال کار را برای ما سخت کرد

زیدان: باختن ال‌کلاسیکو بسیار دردناک بود اما هنوز چیزی تمام نشده است

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود باخت سنگین تیمش در ال‌کلاسیکوی خانگی هنوز معتقد نیست که شانس قهرمانی در لالیگا را از دست داده است.

، زین‌الدین زیدان پس از شکست ۳ بر صفر رئال مادرید در خانه برابر بارسلونا در هفته هفدهم لالیگا که فاصله میان تیمش و بارسلونای صدرنشین را به ۱۴ امتیاز افزایش داد، به شبکه BeIn Sport‌ گفت: احساس بدی دارم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در نیمه نخست شاهد یک بازی برابر بودیم. این شکست دردناک است. قبول این باخت برای ما بسیار مشکل است اما اتفاقیست که افتاده و فوتبال همین است. در حال حاضر جز اینکه این بازی برای ما بسیار سخت بود، به چیز دیگری نمی‌توانیم فکر کنیم.

زیدان درباره ترکیب اصلی تیمش در این بازی و سؤالاتی که درباره بیرون گذاشته شدن ایسکو شکل گرفت، اظهار داشت: من کسی هستم که باید ترکیب را انتخاب کند و این کار را هم انجام دادم و دیگر بحثی نیست. با حضور کواچیچ تیم ما عملکرد خوبی داشت. من او را در ترکیب اصلی قرار دادم چون ما باید مراقب لیونل مسی می‌بودیم و او هم این کار را به خوبی انجام داد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که او در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

زیزو درباره صحنه منجر به گل دوم بارسلونا که در آن دنی کارواخال، دفاع راست تیمش به خاطر ارتکاب خطای هند عمدی برای ممانعت از ورود توپ کاتالان‌ها به دروازه رئال مادرید مستقیماً کارت قرمز گرفت هم تأکید کرد: نظیر چنین اتفاقاتی گاهی اوقات رخ می‌دهد. بعد از این اتفاق تغییراتی در روند بازی صورت گرفت که ادامه کار را برای ما بسیار سخت کرد.

برخلاف نیمه اول که رئال مادرید بر میدان مسلط بود، در نیمه دوم این بارسایی‌ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و نمایشی کاملاً متفاوت ارائه کردند که پاداش آن را با زدن ۳ گل گرفتند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاد که در نیمه دوم رئال مادرید ضعیف‌تر از میهمان کاتالانش ظاهر شد، گفت: ما مرتکب یک اشتباه شدیم. بد دفاع کردیم و در چنین سطحی از مسابقات، توجه نکردن به جزئیات کار، تاوان سنگینی دارد. با این حال این شکست سبب نمی‌شود که در ادامه راه غیرمنطقی رفتار کنیم. قبول این باخت بسیار سخت است اما چیزی را برای ما عوض نمی‌کند. ما هرگز گاردمان را پایین نمی‌آوریم. حالا باید به تعطیلات (کریسمس) برویم نه اینکه به این شکست فکر کنیم. باید از زمانی که برای گذراندن در کنار خانواده‌های‌مان داریم، لذت ببریم و بعد از آن به تمرینات برگردیم. هنوز چیزی تمام نشده است.

زیدان در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در بازار ژانویه برای خرید بازیکن جدید اقدام خواهد کرد، اظهار داشت: ما در مورد این موضوع صحبت نمی‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار