پولادگر: به اصرار مسئولان در انتخابات شرکت کردم؛ کنار نمی‌کشم

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: اگر اصرار مسئولان، مدیران و اعضای خانواده تکواندو نبود در انتخابات فدراسیون تکواندو ثبت نام نمی‌کردم.

خبرنگار ورزشی ، محمد پولادگر در مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو اظهار داشت: اصلا قصد ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون تکواندو را نداشتم و اگر اصرار مسئولان، مدیران و اعضای خانواده تکواندو نبود در انتخابات ثبت نام نمی‌کردم.

وی ادامه داد: فضا واقعا سنگین است و حملات ناجوانمردانه زیادی صورت می‌گیرد. سیاه نمایی تا حدی است که افتخارات بزرگ تکواندو را به گونه دیگر نشان می‌دهند و این اتفاقات در کشوری صورت می‌گیرد که فضای مجازی آن را مدیریت می‌کند.

رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد: بعد از این همه سال حضور در تکواندو واقعا خسته هستم و دلم نمی‌خواست در تکواندو بمانم. در سال جاری تا این لحظه در بیش از ١٤ رویداد بین‌المللی شرکت کردیم و این به غیر از تمام مسابقات داخلی در رده‌های مختلف است. کار واقعا سخت است و ایجاد شایعه کار را سخت‌تر می‌کند.

پولادگر خاطرنشان کرد: چند روزی است که بدترین و سخت‌ترین روزهای زندگی خود را سپری کردم و در دشت حیران مصلحت و حقیقت مانده بودم. این که مصلحت کنم یا برای حقیقت در انتخابات باقی بمانم. برای همین تصمیم گرفتم در این عرصه بمانم و برای کسانی که از سرمایه زندگی خود گذشتند برای حقیقت بجنگم.

وی ادامه داد: نتوانستم خودم را راضی کنم تا جواب این عذاب وجدان را ندهم و برای حقیقت نمانم، اگر خود اعضای مجمع من را معاف کنند دست و بازوی آنها را می‌بوسم.

رئیس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: به اعضای مجمع توصیه می‌کنم به پولادگر رای ندهید چون دشمنان روش ناجوانمردانه‌ای را برای مقابله با او در پیش گرفتند. به پولادگر رای ندهید تا وقتی قهرمانی ملی ما در یک میدان بین المللی مبارزه می‌کند او را له نکنند. به پولادگر رای ندهید تا اگر فدراسیون شما بین ۵۰ فدراسیون درسال گذشته به عنوان فدراسیون برتر انتخاب شد آن را اعلام کنند.

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار