داور عملکرد خیلی خوبی داشت

ناظمی: برتری مقابل نفت برای ما واجب بود و ارزش ۶ امتیاز را داشت

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت به این نکته اذعان کرد که داور دیدار سرخپوشان گیلانی مقابل نفت تهران عملکرد خوبی داشته باشد.

افشین ناظمی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره برتری ۳ بر یک تیم سپیدرود مقابل نفت تهران اظهار داشت: این برد برای تیم ما واجب بود. این دیدار، بازی شش امتیازی بود و دو تیم هم بازی خوبی انجام دادند. بچه‌ها انگیزه و شادابی زیادی برای پیروزی در این بازی داشتند و به خوبی هم دستورات تاکتیکی کادرفنی را در زمین اجرا کردند.

وی ادامه داد: نفت هم تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد. این تیم موقعیت‌های خوبی داشت،‌ اما روز خوب دروازه‌بان ما بود و بیش از یک گل نخورد. خدا را شکر  سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به امید خدا تلاش می‌کنیم تا سپیدرود به روزهای خوب خود برگردد و جایگاه واقعی‌اش را در جدول پیدا کند.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود در مورد قضاوت وحید کاظمی در دیدار سپیدرود - نفت تهران، تصریح کرد: داور به تمام صحنه‌ها نزدیک بود و قضاوت خیلی خوبی داشت. من به این دلیل که بازی را برده‌ایم این حرف‌ها را نمی‌زنم، اما واقعاً کاظمی عملکرد خوبی داشت. 

«آیا امیدوار هستید سپیدرود با کادرفنی جدیدش از منطقه خطر دور شود؟» وی در پاسخ به این پرسش، گفت: من تازه به جمع سپیدرود اضافه شده‌ام، امیدوارم ابتدا بتوانم وظیفه خودم را به خوبی در تیم انجام دهم و در ادامه هم تلاش خواهیم کرد تا سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کنیم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار