نمی‌دانم چه کسی این اصطلاح اتوبوس پارک کردن را درست کرد؟

ونگر: بازیکنانم در ۴۵ دقیقه کابوس‌وار فلج و منجمد شده بودند!

سرمربی تیم فوتبال آرسنال از عملکرد شاگردانش در نیمه اول مصاف خانگی برابر آرسنال به شدت انتقاد کرد و نمایش آنها در ۴۵ دقیقه نخست بازی را به یک کابوس تشبیه کرد.

، آرسن ونگر پس از تساوی خانگی شب گذشته (جمعه) تیمش برابر لیورپول که در آن نیمه اول را ۲ بر صفر باخت، سپس ۳ بر ۲ پیش افتاد و در نهایت به تساوی ۳-۳ رضایت داد، به خبرنگاران گفت: امشب برای ما شب ناامید کننده‌ای بود اما راستش را بخواهید در نیمه اول اوضاع ما می‌توانست به مراتب بدتر از این باشد، چون ما در آن نیمه یک نمایش فاجعه‌آمیز داشتیم. بازیکنان ما بیش از اندازه از یکدیگر فاصله داشتند، یکدست نبودند و انسجام نداشتند. در پایان نیمه اول ممکن بود ما یک بار دیگر هم بابت عملکرد بدمان مجازات شویم.

ونگر با رد این موضوع که تیمش هنگام پیش افتادن از حریف باید مقابل دروازه خود اتوبوس پارک می‌کرد، ادامه داد: نمی‌دانم منظورتان از پارک کردن اتوبوس چیست؟ نمی‌دانم چه کسی این اصطلاح را درست کرده است (اولین بار ژوزه مورینیو در زمان مربیگری‌اش در چلسی) اما هر چه هست نباید خیلی به فوتبال ربط داشته باشد. ما خوب دفاع می‌کردیم اما خودتان می‌دانید، لیورپول با مهاجمان باکیفیتی که دارد همیشه می‌تواند به گل برسد.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها تأکید کرد: من باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون حتی زمانی که نتیجه ۲ بر صفر به سود لیورپول بود، ما تسلیم نشدیم و یک بار دیگر روحیه‌ عالی‌اش برای بازگشت به بازی را نشان داد. درست است که من به خاطر از دست دادن فرصت کسب پیروزی ناراحتم اما در مجموع چه می‌توان گفت؟ بازی فوق‌العاده‌ای بود که در آن هر دو تیم نمایشی هجومی ارائه کردند، البته ما در بازی ترکیبی سرعت بالاتری داشتیم و آنها در ضدحملات سریع‌تر بودند. به همین دلیل، بازی جذابی را شاهد بودیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار