فقط بازی والنسیا - ویارئال برایم اهمیت دارد

سیمئونه: امیدوارم در ۲۰ بازی بعدی‌مان نبازیم

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به سختی کار تیمش در خانه اسپانیول اعتراف کرد که بازی والنسیا و زیردریایی زرد برای او اهمیت بیشتری از ال‌کلاسیکو دارد.

، تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته (جمعه) در هفته هفدهم لالیگا متحمل اولین شکست خود در این فصل از لیگ دسته اول اسپانیا شد زمانی که در خانه اسپانیول با یک گل باخت.

این شکست در آستانه ال‌کلاسیکو، اتلتیکو مادرید را ۳۶ امتیازی نگه داشت تا فرصت صعود به رده دوم برای والنسیای رده سومی فراهم شود، اتفاقی که با پیروزی خفاش‌ها در خانه برابر ویارئال رخ خواهد داد.

اتلتیکو در شرایطی تن به شکست داد که در اکثر دقایق بازی بر توپ و میدان مسلط بود اما گل دیرهنگام سرخیو گارسیا، ۳ امتیاز مسابقه را به میزبان داد.

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید پس از این شکست به خبرنگاران گفت: من می‌‌خواهم بازی والنسیا - ویارئال را تماشا کنم. این بازی برای من اهمیت دارد. بخش اول فصل برای ما بسیار خوب بوده است. امیدوارم که در ۲۰ بازی بعدی دوباره نبازیم. حالا باید به کارمان ادامه دهیم.

این آخرین بازی اتلتیکو مادرید در سال ۲۰۱۷ بود، سالی که با پایان آن دو بازیکن جدید این تیم دیه‌گو کاستا و ویتولو مجوز اضافه شدن به ترکیب تیم تحت هدایت سیمئونه را پیدا می‌کنند.

سیمئونه ادامه داد: بازی سختی داشتیم چون اسپانیول تیم بسیار منظمی است. هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند اما فقط اسپانیول از موقعیت‌هایش استفاده کرد. این تیم بازی بسیار خوب و تاکتیک ارائه کرد. از ابتدای مسابقه به نظر می‌رسید تیمی که زودتر از فرصت‌هایش استفاده کند سه امتیاز را می‌گیرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار