تلاش می‌کنم تا تعداد ملی‌پوشان فولاد بیشتر شود

ناصری: به چیزی کمتر از ۳ امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس فکر نمی‌کنیم

مدافع - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد این تیم در دیدار فردا مقابل پرسپولیس تنها به کسب سه امتیاز فکر می‌کند.

عبدالله ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد عملکرد خوب فولاد خوزستان در نیم‌فصل اول لیگ برتر و شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما در نیم‌فصل اول خیلی خوب امتیاز گرفتیم و حالا تلاش می‌کنیم در ادامه خودمان را در بین مدعیان نگه داریم. در نیم‌فصل دوم شناخت تیم‌ها از یکدیگر بیشتر می‌شود و نتیجه گرفتن سخت‌تر خواهد شد، به همین دلیل باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم. ما سعی می‌کنیم که در نهایت به سهمیه آسیا برسیم، ولی می‌دانیم که کار سختی در پیش داریم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را مدعی اول قهرمانی می‌دانند، خاطر نشان کرد: این درست است که پرسپولیس به خوبی نتیجه گرفته است، ولی چند تیم دیگر از جمله فولاد هم تلاش می‌کنند تا در بین مدعیان باقی بمانند. به نظر من قهرمانی پرسپولیس هنوز قطعی نیست.

وی با اشاره به تقابل تیمش با پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: بازی سختی در پیش داریم، اما باید نتایج خوب‌مان را ادامه دهیم. در این بازی هم میزبان هستیم و باید پرسپولیس را ببریم. ما به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم و می‌توانیم برنده از زمین خارج شویم.

ناصری در پاسخ به سؤالی در مورد عملکردش در نیم‌فصل اول لیگ برتر تصریح کرد: من در نیم‌فصل اول عملکرد متوسطی داشتم و انتظار دارم که بهتر از این بازی کنم. امیدوارم که در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری داشته باشم تا بتوانم با عملکرد خوبم به تیم ملی دعوت شوم. من دوست دارم نظر کی‌روش را جلب کنم تا تعداد ملی‌پوشان فولاد بیشتر شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار