امیدوارم بازی با کیفیتی انجام دهیم

گواردیولا:داوران باید از ساق‌های بازیکنان حفاظت کنند

سرمربی منچسترسیتی به تداوم پیروزی‌های تیمش در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس می‌اندیشد.

، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بورنموث در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس از یک جدال مهم و تلاش برای برتری سخن گفت.

 او اظهار داشت: به یاد دارم دیدار رفت ما با بورنموث در شرایطی برگزار شد که هفته قبل از آن مقابل اورتون به تساوی دست یافته بودیم و پیروزی در آن رقابت، مقدمه‌ای بر بردهای متوالی بعدی منچسترسیتی نام گرفت.آن بازی بعد از تعطیلات ملی و پیش از دیدار با لیورپول برگزار شد و کم‌تر کسی فکر می‌کرد روند درخشانی را شروع کنیم.

پپ در ادامه افزود: برتری‌های متوالی به معنای برتری شما در نوع بازی نسبت به بیش‌تر رقباست. نمی‌توان ۱۶ بازی را با پیروزی‌های پرگل پشت سر گذاشت. برخی اوقات خوش‌شانس هم بودیم. امیدوارم بازی خوب و با کیفیتی انجام دهیم.هر چقدر در دیدار با  تاتنهام بابت مصدوم نشدن دی‌بروینو استرلینگ خوش شانس بودیم در دیدار با لسترسیتی به خاطر آسیب‌دیدگی فودن بدشانس نشان دادیم. داوران  به همان نسبت که در مورد بازیکنان دارای تبحر در گول زدنشان سخت‌گیر هستند، باید درباره حفاظت از ساق پای بازیکنان هم حساسیت به خرج دهند؛ کاری که به نظرم اولین وظیفه آن‌هاست.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار