تقابل کریمی و تارتار جذاب است

صالحی: کارمان سخت است اما تا آخرین هفته با پرسپولیس رقابت می‌کنیم

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد که آنها می‌خواهند تا آخرین هفته از فصل جاری مسابقات لیگ برتر با پرسپولیس رقابت کنند.

ابراهیم صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد عملکرد پارس جنوبی در نیم‌فصل اول لیگ برتر گفت: ما بازی‌های نیم‌فصل اول را خوب شروع کردیم و رفته رفته به این باور رسیدیم که می‌توانیم در بین تیم‌های بالای جدول باشیم. حتی می‌توانستیم قهرمان شویم، اما با باخت به پرسپولیس از این هدف دور شدیم. بعد از اینکه نتایج خوبی گرفتیم، انتظارات از پارس جنوبی بالا رفت که این کار ما را سخت کرد.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را شانس اول قهرمانی می‌دانند، تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم بازی‌های سخت‌تر می‌شوند و چیزی قابل پیش‌بینی نیست. هر چند پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن بگیرد، ولی مهدی طارمی به این تیم برمی‌گردد و مسلماً آنها همچنان مدعی جدی قهرمانی خواهند ماند. تیم‌های دیگر هم به قهرمانی فکر می‌کنند و ما هم می‌خواهیم تا آخرین هفته با پرسپولیس رقابت کنیم، هر چند که می‌دانیم کار سختی در پیش داریم.

صالحی در مورد شانس پارس جنوبی برای قهرمانی یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم ما پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم در پایان فصل اتفاقات خوبی برای‌مان رخ دهد.

مهاجم پارس جنوبی در پایان با اشاره به تقابل تیمش با گسترش فولاد تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: آنها با فیروز کریمی نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته‌اند و ما کار سختی در پیش داریم. تقابل کریمی و مهدی تارتار قطعاً جذاب خواهد بود و امیدوارم ما در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار