رفت و آمد تیم‌ها زیبنده لیگ نیست

عطایی: سایپا مستحق پیروزی مقابل تیم ما بود

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: تیم سایپا بهتر از ما بازی کرد و مستحق این پیروزی بود.

خبرنگار ورزشی ، بهروز عطایی در مورد شکست ۳ بر یک شاگردانش مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: تیم ما اصلاً خوب بازی نکرد و دلیل آن شاید استراحت دو هفته‌ای بین دو نیم‌فصل باشد. علاوه بر این، بازیکنان من چیزی را که در تمرین‌ها انجام می‌دادند، در این بازی ارائه نکردند.

او ادامه داد: ما در ست‌های اول و چهارم بسیار بد بازی کردیم، در ست‌های دوم و سوم هم عملکرد چندان خوبی نداشتیم، به طوری که تیم حریف می‌توانست ۳ بر صفر برنده شود.

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: دوری از تمرین و مسابقات برای بازیکنان ما خوب نیست و ما نیاز به تمرین و تلاش بیشتر داریم. البته تیم سایپا مستحق این پیروزی بود، چون آنها بهتر از ما بازی کردند.

عطایی در مورد کناره‌گیری تیم سارویه از لیگ برتر والیبال اظهار داشت: من اطلاعی از شرایط این تیم ندارم و اظهارنظری هم نخواهم کرد. به اعتقاد من سازمان لیگ و فدراسیون والیبال باید پیش از شروع لیگ از حضور تیم‌هایی که به هر نوعی دچار مشکل هستند، جلوگیری کنند. من خیلی دوست دارم که لیگ برتر ۱۶ تیمی باشد به شرطی که همه تیم‌ها استانداردی حضور در یک لیگ حرفه‌ای را داشته باشند. ما لیگ با کیفیتی داریم و این نوع رفت و آمدها زیبنده لیگ ما نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار