داور منتظر اتفاقی بود تا پنالتی بگیرد

دایی: به خودمان بیاییم، وجدان کاری داشته باشیم و حق را ناحق نکنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد داور در دیدار این تیم مقابل سپاهان منتظر اتفاقی بوده تا به سود اصفهانی‌ها اعلام پنالتی کند.

خبرنگار ورزشی ، علی دایی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان، در نشست خبری اظهار داشت: در این بازی سپاهان کمی بهتر از ما بازی کرد. در نیمه اول تیم ما عملکرد خوبی داشت و اگر هوشیارانه عمل می‌کردیم، می‌توانستیم کار سپاهان را در نیمه اول تمام کنیم. ما با بی‌دقتی بازیکنان‌مان فرصت‌ها را از دست دادیم، اما در شروع نیمه دوم باید اذعان کنم که سپاهان کمی بهتر از ما بود. البته این‌طور نبود که موقعیت‌های آنها بهتر از ما باشد و اگر سپاهان تا فردا صبح هم روی دروازه ما حمله می‌کرد، نمی‌توانست موفق شود.

وی با انتقاد شدید از داوری این مسابقه تصریح کرد: من از یکسری چیزها خبر ندارم، اما بعد از اینکه ما گل زدیم، داوری یک مقدار به نفع سپاهانی‌ها شد و هر توپی می‌آمد داور به نفع آنها سوت می‌زد. لحظه‌ای که داور به من تذکر داد، شما چند کارشناس بیاورید و ببینید آیا آن توپ خطا بود یا نه. ببینید واقعاً ما مقابل ضدحمله حریف را گرفتیم که داور خطا گرفت؟

سرمربی تیم فوتبال سایپا به پنالتی گرفته شده به نفع سپاهان اشاره کرد و افزود: توپی هم که داور به نفع سپاهان پنالتی اعلام کرد را ببینید. بازیکن ما در محوطه جریمه خودمان ایستاده و نه دستش باز بود و نه خطایی مرتکب شد، اما انگار داور منتظر بود که اتفاقی بیفتد تا پنالتی بگیرد. نمی‌دانم این دفعه چندم است که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، اما من چند صد بار این مسائل را گفته‌ام. ما به خیلی چیزها اعتقاد داریم و به من این‌طور یاد داده‌اند که ما در همین دنیا پاسخ کارهای‌مان را می‌گیریم. بعضی آدم‌ها یک جوری ضربه خورده‌اند که نفهمیده‌اند. من خیلی از آدم‌ها را می‌شناسم که در همین دنیا پاسخ کارهایی را که کرده‌اند، گرفته‌اند. یک مقدار به خودمان بیاییم و وجدان کاری داشته باشیم و حق را ناحق نکنیم.

دایی در واکنش به این موضوع که تیمش در بیشتر دقایق این بازی حالت تدافعی داشت و اینکه آیا این موضوع با توصیه کادر فنی بوده است یا خیر؟ اظهار اشت: روند بازی این‌گونه بود و در چنین شرایطی، این شکل از بازی تیم طبیعی است.

تسنیم، دایی پس از نشست خبری خطاب به خبرنگاران گفت: شما فیلم بازی را نگاه کنید و ببینید آیا در خطای هند بازیکن سایپا حق با داور بوده است یا نه. در قانون آمده است که خطای هند اگر آگاهانه باشد، پنالتی است، ولی ما چنین چیزی را که بازیکنم عمداً هند کرده باشد، نداشتیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار