اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

قطار رایگان مسیر کالینینگراد - مسکو و تعیین کانال ‌پخش بازی افتتاحیه

قطارهای رایگانی برای هواداران فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مسیر شهرهای کالینینگراد - مسکو راه‌اندازی خواهد شد.

و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ویکتور گولومولزین، رئیس راه‌آهن کالینینگراد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند قطار رایگان را برای انتقال هواداران فوتبال در مدت زمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مسیر کالینیگراد - مسکو در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: ما پیش از این چهار قطار را برای هواداران فوتبال پیش‌بینی کرده‌ بودیم، اما اگر این مقدار کافی نباشد به سرعت قطارهای دیگری را خواهیم افزود. البته استفاده از این قطارها برای دارندگان پاسپورت‌های هواداری رایگان خواهد بود.

کالینینگراد یکی از ۱۱ شهر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که میزبانی چهار دیدار مرحله گروهی را برعهده خواهد داشت.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به تعیین کانال تلویزیونی پخش بازی افتتاحیه این رقابت‌هاست.

الکساندر فایفمن، مدیر تولید کانال اول تلویزیون روسیه در این رابطه اظهار داشت: بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال از این کانال پخش خواهد شد و شبکه RTR نیز پخش‌کننده بازی فینال است.

فیفا امروز (جمعه) اعلام کرد که با کنسرسیوم تلویزیونی ۲SPORT۲ شامل شبکه‌های کانال اول، VGTRK و MATCHTV قرارداد حق پخش دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را منعقد کرده است.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش هم‌گروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار