احساس خوبی نداشتم و می‌خواستم در نیم‌فصل جدا شوم

شیخ‌ویسی: شانس قهرمانی ما در جام حذفی ۲۵ درصد است

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که آنها ۲۵ درصد برای قهرمانی در جام حذفی شانس دارند.

وحید شیخ‌ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص پیروزی برابر تراکتورسازی در جام حذفی اظهار داشت: ما یک بازی سخت را با برد پشت سر گذاشتیم و تراکتورسازی هم نمایش خوبی داشت. با این حال بچه‌های ما خیلی تلاش کردند و خوشبختانه توانستیم در زمین خودمان به پیروزی برسیم و راهی مرحله نیمه نهایی شویم.

وی در مورد درخششی که در این مسابقه داشت نقش مهمی را در پیروزی استقلال خوزستان ایفا کرد، گفت: احساس خوبی دارم که به تیمم کمک کردم، ولی نباید زحمات بچه‌ها را نادیده بگیریم. همه آنها عملکرد خوبی داشتند و من هم وظیفه خودم را انجام دادم. امیدوارم بتوانم در بازی‌های آینده هم بازیکن تأثیرگذاری برای استقلال خوزستان باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان راجع به اینکه چرا می‌خواست از این تیم جدا شود، خاطر نشان کرد: در یک سال اخیر در چند موقعیت در آستانه فسخ قرارداد با استقلال خوزستان بودم، اما در نهایت ماندم. به‌هرحال هر بازیکنی بابت مشکلاتی که در تیم به وجود می‌آید، احساس خوبی پیدا نمی‌کند. در نیم‌فصل هم یکی دو تیم به من پیشنهاد  دادند، ولی در نهایت در استقلال خوزستان ماندم. امیدوارم که بتوانم در نیم‌فصل دوم هم نمایش بهتری داشته باشم.

وی در مورد قرعه استقلال خوزستان و شانس قهرمانی این تیم در جام حذفی تصریح کرد: به‌هرحال ما تا اینجا بالا آمده‌ایم و فکر می‌کنم ۲۵ درصد شانس قهرمانی داریم. شانس ما نسبت به سه تیم دیگر کمتر یا بیشتر نیست و چیزی را هم نمی‌توان پیش‌بینی کرد. امیدوارم که بتوانیم در جام حذفی به قهرمانی برسیم. البته اعتقاد من این است که بازی ساده‌ای برابر خونه‌بهخونه در پیش نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار