از بازیکنان، مربیان و هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم

ایران‌پوریان: امیدوارم باخت‌های قبلی مقابل استقلال خوزستان را جبران کنیم

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد سرخپوشان تبریزی با برتری مقابل استقلال خوزستان دو شکست اخیرشان برابر این تیم را جبران کنند.

محمد ایران‌پوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره بازی تیمش برابر استقلال خوزستان در جام حذفی گفت: ما در جریان بازی برتر از حریف بودیم و متأسفانه موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم. واقعاً بدشانسی آوردیم و اخراج فرزاد حاتمی هم کارمان را سخت‌تر کرد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ابراز تأسف از پنالتی حساسی که در جریان بازی از دست داد، گفت: هرگز دوست نداشتم چنین اتفاقی بیفتد و باید از هواداران تراکتورسازی، مربیان و بازیکنان این تیم عذرخواهی کنم. نهایت تلاشم را کردم که آن ضربه تبدیل به گل شود، ولی وحید شیخ‌ویسی با واکنش خوبی که داشت توپ را گرفت. اگر ضربه من گل می‌شد سرنوشت بازی تغییر می‌کرد.

وی در مورد شروع نیم‌فصل دوم و بازی تکراری با استقلال خوزستان در لیگ برتر گفت: من امیدوارم که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و بتوانیم در نهایت شکست در جام حذفی را با کسب سهمیه آسیا در لیگ برتر جبران کنیم. دوران جدیدی برای ما شروع شده است و باید امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. امیدوارم در شروع لیگ برتر بتوانیم استقلال خوزستان را شکست بدهیم تا دو شکستی که در برابر آنها داشتیم را جبران کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار