اینیستا: کوتینیو قرار نیست جای مرا در بارسلونا بگیرد

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا اعتقاد دارد بازیکنی که آبی‌و‌اناری‌ها تابستان امسال در جذب وی ناکام بودند، تهدیدی برای او محسوب نمی‌شود.

، آندرس اینیستا می‌گوید نگران آن نبوده و نیست که بازیکنانی مانند فیلیپه کوتینیو به بارسلونا بیاید و جای او را در ترکیب اصلی این تیم بگیرد.

اینیستای ۳۳ ساله درباره بازیکنی که بارسلونا تابستان امسال تمام تلاشش را برای خرید او از لیورپول انجام داد و در نهایت ناکام ماند، به سایت موندودپورتیوو گفت: من فکر می‌کنم که کوتینیو یک بازیکن فوق‌العاده در خدمت تیم با میزان بالایی از استعداد است. او توانایی استفاده از هر دو پایش را دارد، گل می‌زند، خوب پاس می‌دهد و به خوبی هنگام حملات میان خطوط تیم‌های حریف جای‌گیری می‌کند.

اینیستا ادامه داد: کوتینیو بازیکنانی است که توانایی‌هایش شبیه به بازیکنان خودمان است و اگر او را جذب کنیم فوق‌العاده می‌شود. البته من او را رقیبی برای خودم نمی‌بینم، بلکه معتقدم که جذب این بازیکن یک گام روبه‌جلو برای باشگاه خواهد بود.

با وجود ناکامی در جذب کوتینیو در بازار تابستانی سال جاری، گفته می‌شود که بارسایی‌ها تابستان سال آینده یک بار دیگر تلاش خود را برای خرید این بازیکن برزیلی انجام دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار