بازیکنان صنعت نفت برای خرجی‌شان هم مشکل دارند

نیک‌نفس: می‌خواستم روحیه بیرانوند را پایین بیاورم اما مربع را زیاد نگه داشتم!

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان صحبت‌های جالبی را در مورد پنالتی چیپش به علیرضا بیرانوند در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس مطرح کرد.

محمدزیبر نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، صحبت‌هایی را در مورد پیروزی صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس، پنالتی چیپی که به بیرانوند زد، مشکلات مالی تیمش و ... صحبت‌هایی را انجام داده که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

تسنیم: از پیروزی‌تان مقابل پرسپولیس شروع کنیم، برد خیلی ارزشمندی به‌دست آوردید.
بازی سنگینی بود. پرسپولیس در سال‌های اخیر یکی از بهترین تیم‌های فوتبال ایران بود. آنها تیم خیلی قوی دارند، اما ما هم پس از اینکه هفته گذشته به این تیم در لیگ برتر باخته بودیم، انگیزه داشتیم که جبران کنیم. باید ثابت می‌کردیم که آن باخت اتفاقی بود. همه تلاش‌مان را هم کردیم و خدا را شکر بازی را هم بردیم و به نیمه نهایی رفتیم.

تسنیم: به‌نظر می‌رسید بازیکنان‌تان در وقت‌های از لحاظ بدنی اضافه کم آورده بودند.
من چون در حال گرم کردن بودم نیمه دوم را زیاد ندیدم، اما از نظرم پرسپولیس هم همین‌طور بود و از لحاظ بدنی کم آورد. فقط خدا را شکر می‌کنم که بازی را بردیم.

تسنیم: درباره پنالتی که زدی صحبت کن، چیپ زدی، اما توپ گل نشد. اگر گل می‌شد یک گل زیدانی زده بودی.
بله، فکر می‌کنم مربع را زیاد گرفتم و نگه داشتم! (می‌خندد) خدا را شکر که بازی را بردیم و پنالتی من تأثیرگذار نبود.

تسنیم: قبول داری ریسک خیلی بزرگی انجام دادی؟
بیرانوند خیلی خوب در دروازه ایستاده بود. یک پنالتی را گرفت و کلاً هم مسیر توپ را خوب تشخیص می‌داد. او درون دروازه مدام به خودش اعتماد‌به‌نفس می‌داد. می‌خواستم با چیپ روحیه او را پایین بیاورم و روحیه تیم خودمان هم بالا برود. چون در ورزشگاه آزادی بودیم و بچه‌های ما به‌خاطر حضور هواداران پرسپولیس کمی استرس داشتند، می‌خواستم روحیه تیم‌مان بالا برود، اما بدشانسی آوردم.

تسنیم: فکر نکردی اگر آن توپ نشود و صنعت نفت ببازد، خیلی‌ها تو را مقصر شکست می‌دانند؟
در آن لحظه فقط به این فکر می‌کردم که پنالتی گل شود و صنعت نفت بازی را ببرد. من به چیز دیگری فکر نمی‌کردم. از تصمیم خودم پشیمان نیستم، فقط کمی بدشانس بودم.

تسنیم: درباره مشکلات پرتعداد صنعت نفت آبادان هم کمی توضیح بده. چرا تا این حد به مشکل خوردید؟!
شاید مردم از بیرون نفهمد، اما برخی از بازیکنان ما برای خرجی‌شان هم مشکل دارند. نمی‌دانم این مشکل چرا حل نمی‌شود. امیدوارم مشکلات حل شود تا ما هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی برای صنعت نفت تاریخ‌سازی کنیم. اگر این اتفاق رخ بدهد، ما سال‌های سال در تاریخ می‌مانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار