بازی به بازی جلو می‌رویم

باقری: بهترین قرعه برای ما رویارویی با استقلال بود

مهاجم تیم فوتبال خونه‌به‌خونه گفت:‌ به نظر من بهترین قرعه برای ما تقابل با استقلال تهران در بابل بود، اما دیدار با استقلال خوزستان هم راضی کننده است.

روح‌الله باقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره برتری ۲ بر صفر تیم خونه‌به‌خونه مقابل گسترش فولاد و صعود به نیمه‌نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال،‌ اظهار داشت: ما بازی را بد شروع کردیم، اما خدا را شکر در ادامه توانستیم دستورات کادرفنی را به خوبی انجام دهیم و در نیمه دوم برنده بازی شویم.

وی ادامه داد: من زمانی که در پایان بازی آنالیز بازی را دیدم، متوجه شدم که هیچ موقعیتی به گسترش فولاد نداده‌‌ایم و فقط حریف یک کرنر به دست آورده است. این‌ها همه برمی‌گردد به دستورات کادر فنی که به امید خدا با قهرمانی در جام حذفی و لیگ دسته اول همراه خواهد شد.

مهاجم تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در ادامه با بیان اینکه همه بازیکنان عملکرد خوبی مقابل گسترش فولاد داشته‌اند، تصریح کرد: برای ما تفاوتی ندارد با تیم لیگ برتری بازی می‌کنیم یا لیگ یکی. ما بازی به بازی جلو می‌ریم و همان‌طور که گفتم فرقی نمی‌کند با استقلال بازی کنیم یا پرسپولیس، فقط به پیروزی فکر می‌کنیم. به هر بازی به چشم فینال نگاه می‌کنیم و دستورات نکونام را در زمین اجرا می‌کنیم. امیدوارم اولین تیم لیگ یکی باشیم که به فینال جام حذفی می‌رسیم.

باقری در مورد قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام حذفی و رویارویی تیم خونه‌به‌خونه با استقلال خوزستان، گفت: قرعه بسیار خوبی بود. امید زیادی داریم تا تیم لیگ برتری استقلال خوزستان را شکست دهیم و به فینال راه پیدا کنیم. شک نکنید تیم استقلال خوزستان بازی سختی مقابل ما خواهد داشت.

وی افزود: به نظر من بهترین قرعه برای ما تقابل با استقلال تهران در بابل بود، اما از این قرعه هم راضی هستم.

مهاجم تیم خونه‌‌به‌خونه در پایان خاطرنشان کرد: پس از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان درک کردیم شخصیت تیمی داریم و خدا را شکر تلاش‌مان برای پیشرفت تیم نیز جواب داد. اکنون می‌بینید که تیم خونه‌به‌خونه هم در لیگ یک و هم در جام حذفی مدعی است و حرفی برای گفتن دارد. نیم‌فصل اول خیلی خوبی در لیگ یک داشتیم و با آمدن جواد نکونام همه چیز خوب است. خدا را شکر رفته رفته ثبات و شخصیت تیمی خودمان را پیدا کردیم و به جایگاه واقعی خودمان رسیده‌ایم. 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار