هفته سوم لیگ برتر والیبال بانوان

پیروزی پیکان، بهنمیر و نماینده تهران

پیکان تهران با شکست حریف خود در هفته سوم لیگ برتر بانوان صدر جدول این رقابت‌ها را از ذوب آهن اصفهان گرفت.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران جام شهید «محسن حججی» امروز (پنجشنبه) با سه دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار) و بهنمیر مازندران پیگیری شد.

در نخستین مسابقه این هفته و در خانه والیبال تهران، نماینده پایتخت به مصاف شهرداری تبریز رفت و در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید. نماینده تهران با شکست شهرداری تبریز به نخستین پیروزی خود دست یافت و سه امتیازی شد اما شهرداری تبریز همچنان بدون برد و امتیاز در انتهای جدول این رقابت ها باقی ماند. آتیک سلامت بازیکن شماره ۱۵ شهرداری تبریز با وجود شکست نماینده تبریز، بهترین بازیکن این میدان بود. طناز قریبی بازیکن تیم شهرداری تبریز در ست دوم این مسابقه که ۹۲ دقیقه طول کشید و ۶۰ تماشاگر داشت، با تابلو تبلیغاتی کنار زمین برخورد کرد و از ناحیه بینی و دندان آسیب شدید دید. درمان ابتدایی این بازیکن شامل بخیه در خانه والیبال انجام شد، اما برای معاینات کلی این بازیکن راهی بیمارستان شد.

تیم های سالوت و پیکان تهران نیز در دومین مسابقه این هفته لیگ برتر بانوان از ساعت ۱۳ در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان میترا شعبانیان سرمربی تیم پیکان تهران در این مسابقه سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند و سه برد و ۹ امتیاز صدر جدول را از ذوب آهن اصفهان که این هفته استراحت داشت، گرفتند. دیدار پیکان و سالوت ۷۵ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر را به خانه والیبال تهران کشاند. در این مسابقه بازیکن شماره ۱۱ پیکان از داور نخست کارت زرد دریافت کرد.

در سومین و آخرین مسابقه هفته سوم لیگ برتر والیبال بانوان تیم های بهنمیر مازندران و آبنوس تهران در سالن مرحوم مجدآراء شهر بهنمیر به مصاف یکدیگر رفتند. بهنمیر در این مسابقه که نخستین دیدار این تیم در لیگ برتر بانوان سال ۹۶ بود، سه بر صفر حریف خود را شکست داد تا سه امتیاز شیرین به دست آورد و به رتبه سوم جدول صعود کند. آبنوس در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۳ مغلوب میزبان خود شد و همچنان بدون برد و امتیاز در رتبه ششم جدول قرار گرفت. جدال دو تیم ۸۵ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر نیز داشت.

جدول لیگ برتر بانوان در پایان هفته سوم به قرار زیر است:

پیکان تهران سه برد و ۹ امتیاز

ذوب آهن اصفهان دو برد و ۶ امتیاز

بهنمیر مازندران یک برد و ۳ امتیاز

نماینده تهران یک برد و ۳ امتیاز

سالوت تهران یک برد و ۳ امتیاز

آبنوس تهران بدون برد و بدون امتیاز

شهرداری تبریز بدون برد و بدون امتیاز

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار