مدیرعامل شرکت توسعه اعلام کرد:

درهای مجموعه‌های ورزشی تهران تا ۴۸ ساعت آینده هم به روی مردم باز است

درهای مجموعه‌های بزرگ ورزشی تهران شامل آزادی، انقلاب، شهید شیرودی و کشوری در پی وقوع زلزله اخیر تا ۴۸ ساعت آینده نیز به روی مردم باز است.

، مهندس مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور رفاه حال شهروندان درهای این مجموعه های ورزشی باز می‌ماند تا مردم عزیز در صورت تمایل جهت اسکان در این مجموعه ها مستقر شوند.

وی افزود: همچنین به همکاران در مجموعه های ورزشی ابلاغ کردیم طی ۴۸ساعت آینده در این اماکن حضور داشته باشند تا حداقل امکانات رفاهی را برای شهروندان عزیز فراهم اورند.

مدبر یادآور شد: دقایقی پس از زلزله چهارشنبه شب تهران، با دستور دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان درهای مجموعه‌های ورزشی تهران به روی مردم باز شد و تعدادی زیادی از هموطنان با حضور در مجموعه‌های آزادی، انقلاب، شهید شیرودی و کشوری شب را به صبح رساندند. بر اساس آمار اعلام شده شب گذشته ۱۵۰۰ نفر در سالن دوازده هزار نفری آزادی، ۱۵۰۰ نفر در سالن هندبال مجموعه انقلاب، ۴۰۰ نفر در سالن افراسیابی مجموعه شیرودی و ۱۰۰ نفر در مجموعه کشوری مستقر شدند.

مدیرعامل شرکت توسعه در پایان خاطرنشان کرد: اگرچه ارامش به شهر بازگشته ولی با این حال خدمت مردم عزیزمان عرض می‌کنیم که مجموعه های ورزشی تا ۴۸ ساعت آینده می توانند پذیرای آنها باشند و در صورت نیاز مجدد این زمان تمدید خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار