به بهترین شکل ممکن به یک‌چهارم نهایی جام حذفی رسیدیم

آلگری: همه می‌خواهیم همان دیبالای سابق را ببینیم

مرد اول کادر فنی یوونتوس از عملکرد تیمش و مهاجم آرژانتینی خود در راه رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا ابراز رضایت کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با نتیجه ۲ بر صفر بر جنوا غلبه کردند و راهی دور بعد رقابت‌ها شدند، بعد از بازی گفت: باید از عملکرد بازیکنانم تمجید کنم. ما حریف را به خوبی تحت‌فشار قرار دهیم و قدرت‌مان را به خوبی به نمایش گذاشتیم. در نیمه دوم ما هم منتظر ماندیم تا جنوا جلو بکشد تا بتوانیم از فرصتی که نصیب‌مان شود، کار آنها را تمام کنیم.  هدف ما رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی بود و به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دادیم.

وی در تمجید از مهاجم آرژانتینی‌اش که در این بازی گل اول بانوی پیر را به ثمر رساند و پاس گل دوم را برای گونسالو ایگواین ساخت، تصریح کرد: دیبالا عملکرد خوبی از خود ارائه داد، درست به مانند بازیکنان دیگر تیم. همه ما می‌خواهیم همان دیبالای سابق، آن بازیکن فوق‌العاده را ببینیم. گلی که پائولو در این بازی به ثمر رساند، به او اعتماد به نفس داد. به هر حال قرار نیست دیبالا در هر بازی خودش را به اثبات برساند. او باید تنها عملکردی همانند این بازی داشته باشد. روی هم رفته همیشه از عملکرد او رضایت داشته‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار