از دقیقه یک تا سوت پایان بر بازی تسلط داشتیم

هاینکس: خیلی زودتر می‌توانستیم کار دورتموند را تمام کنیم

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است تیمش در بازی درکلاسیکر شب گذشته تیم کاملاً برتر میدان بوده است.

، یوپ هاینکس در پی پیروزی ۲ بر یک شاگردانش مقابل بوروسیا دورتموند در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی آلمان و حذف رقیب سنتی خود از این رقابت‌ها گفت: اگر از فرصت‌های خود در نیمه اول استفاده می‌کردیم، خیلی زودتر می‌توانستیم کار دورتموند را تمام کنیم و در پایان نیمه اول باید ۴ یا پنج گل به دورتموند می‌زدیم نه اینکه با برتری ۲ بر صفر راهی رختکن شویم. ما بازی سطح بالایی را به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم و از دقیقه یک تا سوت پایان بر بازی تسلط داشتیم.

سرمربی ۷۲ ساله سرخپوشان مونیخ تصریح کرد: ما در نیمه دوم هم دو موقعیت خوب گلزنی داشتیم و حتی می‌توانستیم اختلاف‌مان با دورتموند را افزیش دهیم. تجربه‌ام هم به من می‌گوید وقتی از فرصت‌های خود استفاده نکنید، دروازه‌تان ممکن است باز شود و این اتفاق در این بازی برای ما افتاد. با این وجود ما بر بازی کاملاً تسلط داشتیم و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی هم ایجاد کردیم. به نظرم ما کاملاً شایسته این پیروزی بودیم.

هاینکس در پایان گفت: تیم از زمان بازگشت من به روی نیمکت عملکردی استثنایی داشته است. من و کادر فنی‌ام تغییرات زیادی به وجود آورده‌ایم و بر شدت تمرینات افزوده‌ایم. ما از ۳۰ امتیاز ممکن در بوندس‌لیگا ۲۷ امتیاز کسب کرده‌ایم و از ۱۰ بازی ۹ پیروزی به دست آورده‌ایم و از رده دوم جدول به صدر جدول صعود کرده‌ایم و ۱۱ امتیاز هم با تیم دوم جدول اختلاف داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار