حذف منچستریونایتد؟ این جام‌، جام شگفتی‌هاست

کونته: رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه دستاورد فوق‌العاده‌ای است

سرمربی آبی‌پوشان لندنی نسبت به صعود تیمش به مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس و حذف شیاطین سرخ از این رقابت‌ها واکنش نشان داد.

، آنتونیو کونته که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در ورزشگاه استمفوردبریج با نتیجه ۲ بر یک بر بورنموث غلبه کردند و راهی مرحله نیمه‌ نهایی جام اتحادیه انگلیس شدند، در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: مهمترین چیز این است که ما به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتیم. فصل گذشته ما در دور چهارم این رقابت‌ها توسط وستهام حذف شدیم، بنابراین اکنون باید از این دستاورد و رسیدن به جمع چهار تیم برتر خوشحال باشیم. باید خوشحال باشیم چون با تیمی که تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده بودیم به مرحله بعد صعود کردیم.

وی در ادامه اظهار داشت: از همان بازی اول در جام اتحادیه که مقابل ناتینگهام فارست بود، تغییرات زیادی در ترکیب تیم به وجود آوردم و به همین دلیل خوشحالم که با این شیوه به این مرحله رسیدیم. بازیکنانم تعهد بالای خود را در این رقابت‌ها هم نشان دادند و امیدوارم این توأم با پیشرفت از حیث فیزیکی به خصوص در بازیکنانی که مرتب بازی می‌کنند و یا بازیکنانی که سابقه مصدومیت داشته‌اند، شود. رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی دستاورد فوق‌العاده‌ای است، اما می‌خواهیم که به دیدار فینال برسیم، خواسته‌ای که سه تیم دیگر راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی هم دارند.

سرمربی ایتالیایی چلسی در واکنش به شکست ۲ بر یک منچستریونایتد مقابل بریستول‌سیتی دسته‌اولی در همین مرحله از رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس و حذف از گردونه رقابت‌ها تأکید کرد: بازی در انگلیس آسان نیست، نه‌تنها در لیگ برتر بلکه در جام حذفی و جام اتحادیه هم شرایط به همین منوال است. در اینجا ما باید توجه خاصی به هر بازی داشته باشیم. به هر حال این جام‌ها هم جام شگفتی‌هاست و پیش از این بازی نمی‌دانید که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار