کسرایی کارمند فدراسیون است

بهارمست: آرا باید تک‌تک شمرده می‌شد

رئیس سازمان لیگ گفت که آرا در مجمع فدراسیون فوتبال باید تک‌تک شمرده می‌شد.

خبرنگار ورزشی ، حیدر بهاروند در مورد حواشی انتخاباتی در جلسه امروز مجمع فدراسیون فوتبال، گفت: به عقیده من باید آرا تک تک شمارش می‌شد. اگر بحثی بین عزیزی خادم و مهدی تاج پیش آمده من از آن اطلاعی ندارم و چیزی بوده که بین خودشان اتفاق افتاده و از آنها سوال کنید. موقع شمارش رای‌ها نیز خود عزیزی خادم چیزی نگفت اما اینکه بعد از آن چه اتفاقی افتاد نمی‌دانم.

وی در واکنش به این سوال که چرا در حالی که همه منتظر بودند آرا تک تک اعلام شود اما به یکباره انتخابات تمام و فرد رای‌آورده اعلام شد، عنوان کرد: خود من هم این روش را نمی‌پسندم و روال قانونی‌اش این هست که تک به تک اعلام شود. در حال حاضر هم رای‌ها دست نخورده تحویل حراست داده می‌شود و مطمئناً هم حراست مورد اعتماد همه است.

رئیس سازمان لیگ در مورد این که چرا کسرایی با وجود محرومیت در فدراسیون فوتبال مشغول به کار است گفت: هر حکمی که از سوی کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر می‌شود به تایید فدراسیون فوتبال رسیده و سریعاً اجرا می‌شود. در مورد کسرایی هم این اتفاق رخ داد اما او کارمند فدراسیون است و برای حضور در محل کارش مشکلی ندارد، در رای هم نیامده که او نباید در محل کارش حضور پیدا کند بلکه نباید فعالیت فوتبالی کند. مطمئن باشید قانون برای همه یکسان است.

بهاروند در پایان راجع به این که آیا باشگاه دبیری تبریز منحل شده است یا نه؟ گفت: اطلاعی در این مورد ندارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار