وضعیت مالکیت ساختمان‌ استقلال و پرسپولیس حل می‌شود

داورزنی: فشاری برای کناره‌گیری پولادگر از انتخابات فدراسیون تکواندو وجود ندارد

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت که موضوع مالکیت ساختمان‌های استقلال و پرسپولیس به زودی حل خواهد شد.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی پس از پایان مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال گفت: در این مجمع بحث‌های مختلفی مطرح شد با توجه به اینکه سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان نیز در این مجمع حضور داشت، گزارش‌های حسابرس قانونی و گزارش خزانه‌دار و همچنین آئین‌نامه جدید انضباطی فدراسیون مطرح شد و به تصویب رسید. دو نفر برای تکمیل اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نامزد بودند که اسلامیان توانست با ۴۰ رای عضو هیئت رئیسه فدراسیون شود. به او تبریک می‌گویم.

وی در مورد صحبت‌هایی در خصوص مالکیت ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که آیا به فروش می‌رسد یا خیر، گفت: این موضوع مطرح می‌شود و بحثی است که بالاخره فدراسیون فوتبال، این دو باشگاه و وزارت ورزش و جوانان با هم تعامل می‌کنیم و مسئله حل می‌شود. موضوع خیلی پیچیده‌ای نیست.

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص این که تاج گفته بود همه صورت حساب‌های مالی فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود، اما در هنگام قرائت صدا قطع شد، تصریح کرد: گزارش مالی مطرح شد اما چون تاج در فضای دربسته‌ای این صحبت‌ها را مطرح می‌کرد او از جلسه اجازه گرفت تا صدا باز شود و بحث‌های مالی که مطرح می‌شود به گوش خبرنگاران برسد. همه شما هم این صحبت‌ها را شنیده‌اید.

داورزنی در مورد این که گفته می‌شود فشاری روی پولادگر برای کناره‌گیری از انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو بوده است یا خیر؛ خاطر نشان کرد: از ظهر این موضوع مطرح شده است اما واقعیت ندارد، اسامی کاندیداها اعلام شده و شنبه مشخص می‌شود چه کسی است یا چه کسی نیست.پولادگر دقیقه ۹۰ در انتخابات ثبت‌نام کرد. دوستان ما در تکواندو می‌دانند که در دو دهه گذشته موفقیت‌های مختلفی توسط این رشته کسب شده و همیشه جزو ۳ تیم برتر جهان قرار داشته‌ایم. این اختلاف نظر طبیعی است و پولادگر از مدیران خوب ورزش ما محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار