رویارویی احتمالی ایران و الجزایر در اسپانیا یا شرق اروپا

درخواست ویژه سرمربی اولین حریف ایران از شاگردانش

سرمربی فرانسوی اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درخواست ویژه‌ای از شاگردانش داشته است.

، به نقل از سایت مغرب الیوم، اِروی رنار از بازیکنان تیم ملی فوتبال مراکش جهت حصول اطمینان از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهش کرد تا با تمام توان در ترکیب تیم‌های باشگاهی خود بازی کنند و تلاش آنها در تمرینات باید همانند تیم ملی باشد.

این سایت مراکشی به نقل از منبعی موثق در ادامه آورده است: سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش شخصاً با بازیکنان ارتباط گرفته تا با تلاش مستمر در بیشتر بازی‌های تیم‌های باشگاهی خود به میدان بروند و کیفیت فنی و رقابتی‌شان را حفظ کنند. این خواهش اِروی رنار به این خاطر صورت گرفته که مراکش دیدارهای سختی در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ایران، پرتغال و اسپانیا پیش‌رو خواهد داشت و بازیکنان باید در حداکثر آمادگی باشند.

همچنین سایت المیدان الجزایر با اشاره به بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال این کشور برابر کره جنوبی و پرتغال (حریف ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه) در ماه رمضان نوشته است: دو بازی دوستانه الجزایر در ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده که مذاکره با گابن بسیار خوب پیش‌رفته است. برنامه بازی با ایران نیز در دستور کار است. به نظر می‌رسد این دو بازی الجزایر در ماه مارس میلادی برابر حریفانش در اسپانیا یا یکی از کشورهای شرق اروپا برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار