مشکل هجومی تیم حل شده است

غفوری: در همه بازی‌ها برای برد به زمین می‌رویم و حریف لیگ برتری یا لیگ یکی برای‌مان فرقی ندارد

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است این تیم در همه بازی‌ها برای پیروزی به زمین می‌رود و حریف لیگ برتری یا لیگ یکی برای آبی‌پوشان اهمیتی ندارد.

خبرنگار ورزشی ، وریا غفوری پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل ایران‌جوان بوشهر و صعود آبی‌پوشان به نیمه نهایی اظهار داشت:  خدا را شکر توانستیم بازی خوب و منطقی ارائه کنیم و به پیروزی دست یابیم. برتری مطلقی داشتیم و توانستیم به جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها صعود کنیم.

وی در این مورد که به نظر می‌رسد بازیکنان تیم با برنامه‌های تاکتیکی شفر هماهنگ شده‌اند و در هر بازی گل‌های زیادی را به ثمر می‌رسانند، گفت: همین‌طور است، دفاع تیم ما به ثبات خوبی رسیده بود، اما از لحاظ هجومی کمتر موقعیت می‌ساختیم و گل می‌زدیم. خدا را شکر این مشکل اکنون رفع شده و در هر بازی موقعیت‌های زیادی به دست می‌آوریم و می‌توانیم گل بزنیم. 

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص مصاف این تیم با صنعت نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تصریح کرد: ابتدا باید بگویم در فصل خوبی به آبادان می‌رویم، در این برهه، این شهر هوای خوبی دارد و با گرمای زیادی مواجه نیستیم. صنعت نفت تیم قابل احترامی است و همه بازی‌ها برای ما مهم هستند. برای ما حریف لیگ برتری یا لیگ یکی فرقی ندارد و ما تنها برای پیروزی و رسیدن به مراحل بالاتر به میدان می‌رویم. 

غفوری در مورد پاس گل زیبایی که به علی قربانی داد، اظهار داشت: قربانی تمام تلاش خود را می‌کند تا گل بزند پاس من هم خیلی خوب بود و خدا را شکر دروازه حریف را باز کردیم. 

وی در خصوص اینکه آیا مصاف با صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ برتر می‌تواند شبیه‌سازی خوبی برای دیدار نیمه نهایی باشد، گفت: دو تیم می‌توانند شناخت خوبی از هم پیدا کنند و محک خوبی برای تیم محسوب می‌شود، هر کسی حریف خود را بهتر آنالیز کند، می‌تواند به موفقیت برسد. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار