خیز منچستریونایتد برای رقابت با رئال مادرید برای جذب اِزار

ژوزه مورینیو در نظر دارد تا هافبک بلژیکی آبی‌پوشان لندنی را به خدمت بگیرد.

، ژوزه مورینیو که پیش از قبول هدایت تیم فوتبال منچستریونایتد، سابقه کار با ادن اِزار را دارد، خواهان جذب این هافبک بلژیکی است، از  این‌رو سران باشگاه منچستریونایتد قصد دارند با ارائه پیشنهادی ۹۰ میلیون پوندی که رکورد نقل و انتقالات بریتانیا به حساب می‌آید، او را از استمفوردبریج به اولدترافورد بیاورند.

نشریه «سان» با انتشار این خبر مدعی شد که ژوزه مورینیو بر این باور است که منچستریونایتد می‌تواند رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن را در کورس جذب این هافبک بازیساز کنار بزند. ازار پیش از این اعتراف کرده بود که تاکتیک‌های آنتونیو کونته در چلسی او را آزار می‌دهد و خیلی در این زمینه با سرمربی ایتالیایی خود هم‌عقیده نیست. 

او که اخیراً پیشنهاد تمدید قرارداد چهار ساله‌اش با دستمزد هفتگی ۳۰۰ هزار پوندی را رد کرد، چندی پیش در گفت‌وگو با یک نشریه بلژیکی گفته بود: بازی زیر نظر زیدان یک رویاست. زمانی که کوچکتر بودم، او الگوی من بود و احترام زیادی برای زیزو قائل هستم. در مورد مورینیو هم باید بگویم که کار زیر نظر او اذیتم نمی‌کند.

رسانه‌های اسپانیایی هم مدعی شده‌اند ادن در تابستان پیش‌رو و پس از پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ به رئال مادرید ملحق خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار